Bournemouth Dil Okulları

DİL OKULLARI
23 Şehir
9 Okul
Bournemouth Dil Okulları Header Görseli

İngiltere’de Dil Eğitimi için en fazla tercih edilen şehirlerden biri olan Bournemouth, İngiltere’nin güneyinde, Londra’ya 150 km mesafede güzel bir kıyı kentidir. Bournemouth şehir nüfusu 183 000 olarak bilinse de iç içe geçmiş komşu şehirleri; Poole ve Christchurch ile birlikte yaklaşık 450000 kişinin yaşadığı son derece hareketli, orta büyüklükte turistik bir yerleşim bölgesidir. İngiltere’nin en güneşli şehirlerinden olan Bournemouth’ta hava sıcaklığı kış aylarında 1-8 C, yaz aylarında 12-24 C arasında değişmektedir.

Bournemouth’ta Dil Okulları’nın en önemli avantajı sayıca çok olmaları, farklı kalite ve fiyat aralıklarında fazlaca opsiyon sunmaları, farklı yaş ve meslek grupları için program alternatiflerinin bulunması, Bournemouth Konaklama Fiyatları’nın diğer orta ve güney şehirlerine göre daha ekonomik olmasıdır. Bournemouth Dil Okulları, hareketli, turistik ve çok sayıda uluslararası öğrencinin bulunduğu bir şehirde eğitim almak isteyen öğrenciler için idealdir.

Bournemouth Dil Okulu Fiyatları okullara göre değişkenlik göstermektedir. Bournemouth Ekonomik Dil Okulları arasında gösterilen Westbourne Academy ve Capital School Of English’te uzun dönem programlarında haftalık ücretler 90-130 GBP arasındadır. Bu iki okul Bournemouth’un Ekonomik Dil Okulları arasında olsalar da akademik olarak belirli standartların üzerinde, akredite dil okullarıdır.

Bournemouthun En İyi Dil Okulları arasında yer alan Kings Bournemouth, Kaplan Bournemouth, Beet Language Centre, Southbourne School of English, Anglo Continental, ETC , Eurocentres Bournemouth, Regent Bournemouth ‘ta ise uzun dönem haftalık ücretler 140-250 GBP arasındadır.

Bournemouth Konaklama Fiyatları aile yanı 130-220 GBP arasında değişirken Bournemouth Yurt Konaklama Fiyatları 130-300 GBP arasında değişkenlik göstermektedir. Bournemouth Dil Okulları Konaklama açısından çok fazla sayıda yurt, öğrenci evi ve rezidans opsiyonuna sahiptir.

Bournemouth Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Bornemouth Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Bournemouth’da bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Bournemouth Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.