Brighton Dil Okulları

DİL OKULLARI
23 Şehir
10 Okul
Brighton Dil Okulları Header Görseli

Ilıman havası, dünyaca ünlü kumsalları, genç nüfusu, hareketli sosyal yaşamı, popüler festvailleri, şehrin simgesi Royal Pavillion’ı ile birçok öğrencinin yurtdışı dil eğitimi için hayallerini süsleyen sahil şehri Brighton, İngiltere’nin güney doğusunda yer almaktadır. Londra’ya 75 km uzaklıkta bulunan Brighton’ın Hove ile birlikte nüfusu 290000’dir. İngiltere’nin en güneşli şehirlerinden olan Brighton’da ortalama hava sıcaklığı kış aylarında 8 yaz aylarında ise 20 derecedir. Bütün bu özellikleri sebebiyle Brighton Dil Okulları her yıl dünyanın farklı ülkelerinden on binlerce öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

Brighton’da Dil Eğitimi için birçok farklı alternatif okul bulunmaktadır. Brighton Dil Okulu Fiyatları okullara göre değişkenlik göstermektedir. Brighton Language Centre ve Oxford International Brighton Ekonomik Dil Okulları arasında gösterilmekte olup uzun dönem genel İngilizce haftalık eğitim ücretleri 130-150 GBP arasındadır. Bu iki okul Brighton’ın Ekonomik Dil Okulları arasında olsalar da akademik olarak belirli standartların üzerinde, fiziksel koşulları da son derece konforludur.

Brighton’ın En İyi Dil Okulları, ELC Brighton, Kings Brighton, EC Brighton, Eurocentres Brighton, Regent Brighton, St Giles Brighton, LSI Brighton, Stafford House Brighton olarak gösterilmektedir. ELC Brighton butik yapısı ve üst düzey denetim skorları ile Brighton’ın en kaliteli dil okulları arasındadır. Kings Brighton ise şehrin tam kalbinde dil okulu için özel inşa edilmiş modern kampüsü ile dikkat çekmektedir. Bu okulların uzun dönem genel İngilizce haftalık eğitim ücretleri ise 150-300 GBP arasında değişmektedir.

Brighton Konaklama Fiyatları aile yanı 140-190 GBP arasında değişirken Brighton Yurt Konaklama Fiyatları 160-300 GBP arasında değişkenlik göstermektedir. Brighton Dil Okulları Konaklama açısından çok fazla sayıda yurt, öğrenci evi ve rezidans opsiyonuna sahiptir.

Brighton Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Brighton Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Brighton’da bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Brighton ve Brighton Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.