Beijing Dil Okulları

DİL OKULLARI
2 Şehir
1 Okul
Beijing Dil Okulları Header Görseli
Filtre ikonu Filtrele Arama ikonu
Temizle FİLTRELE Kapatma ikonu
Kapatma ikonu Çin
ŞEHIRLER
OKULLAR

Pekin olarak bildiğimiz Beijing, Çin’de Dil Eğitimi için en fazla tercih edilen şehirlerden biridir. Çin’nin başkentidir ve ülkenin doğusundadır. Beijing, ülkenin başkenti olmasının yanı sıra dünyanın en kalabalık 6 şehridir. Beijing’in nüfusu yaklaşık 25 milyondur. Beijing’te karasal muson iklimi hakimdir. Türk Hava Yolları’nın direkt seferleriyle İstanbul-Beijing uçuş 9 saatte ulaşabilirsiniz. Beijing’in meşhur yemeği Pekin ördeği, jiaozi, tudou si, aiwowo, noodledır. Beijing’te yıl boyunca birçok festival yapılmaktadır. Şehir içive şehirlerarası ulaşım sistemi çok gelişmiştir.

Beijing’de Dil Okulları’nın en önemli avantajı alternatif dil okullarının olmaları, farklı kalite ve fiyat aralıklarında fazlaca opsiyon sunmaları, farklı yaş ve meslek grupları için program alternatiflerinin bulunmasıdır. Beijing Dil Okulları, hareketli, turistik ve çok sayıda uluslararası öğrencinin bulunduğu bir şehirde eğitim almak isteyen öğrenciler için idealdir.

Beijing Dil Okulu Fiyatları okullara göre değişkenlik göstermektedir. Beijing Dil Okulları arasında gösterilen LTL Mandarin School uzun dönem programlarında (12+ hafta) haftalık ücretler 225 EUR’dur. Bu okul, akademik olarak belirli standartların üzerinde, akredite dil okuludur.

Beijing Konaklama Fiyatları aile yanı 200-320 EUR arasında değişirken Beijing Yurt Konaklama Fiyatları 205-400 EUR arasında değişkenlik göstermektedir. Beijing Dil Okulları Konaklama açısından çok fazla sayıda yurt, öğrenci evi ve rezidans opsiyonuna sahiptir.

Beijing Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Beijing Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Beijing’te bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Beijing Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.