Galway Dil Okulları

DİL OKULLARI
4 Şehir
1 Okul
Galway Dil Okulları Header Görseli
Filtre ikonu Filtrele Arama ikonu
Kapatma ikonu İrlanda
ŞEHIRLER
OKULLAR

İrlanda’da Dil Eğitimi için tercih edilen şehirlerden bir diğeri olan Galway, İrlanda’nın beşinci büyük şehridir ve İrlanda’nın batısındadır. Ülkenin en iyi ikinci turizm şehri olan Galway, 2020 yılında Avrupa Kültür Başkenti olmuştur.Suç oranı yok denecek kadar azdır. Galway şehir nüfusu yaklaşık 80 bindir. Galway’de yaz aylarında ortalama sıcaklık 15 °C, kış aylarında 5 °C. Türkiye’den Galway’e direkt uçuşlar yoktur. Dublin üzerinden tren, otobüs ve aktarmalı uçuşlarla Galway’e ulaşabilirsiniz.Dublin ile Galway arası otobüsle 2.3 saattir. Bölgede birçok festival ve eğlence düzenlenmektedir. Galway deniz ürünleriyle ve rengarenk mimarisiyle meşhurdur.

Galway’de Dil Okulları’nın en önemli avantajı öğrenci şehrinde yer almaları ve farklı yaş ve meslek grupları için program alternatiflerinin bulunmasıdır. Aynı zamanda doğa ve turistik şehir de olan Galway, hem eğitim almak hem de tatil yapmak isteyenleri cezbediyor. Galway Dil Okulları, hareketli, turistik ve çok sayıda uluslararası öğrencinin bulunduğu bir şehirde eğitim almak isteyen öğrenciler için idealdir. 25+ hafta alınan İngilizce dil eğitimlerinde çalışma izni vermesi Galway’de İngilizce Dil Eğitimi almayı cazip kılar.

Galway Dil Okulu Fiyatları okullara göre değişkenlik göstermektedir. Galway Dil Okulları arasında gösterilen Galway Cultural Institute ve Bridge Mills Galway Language Centre uzun dönem programlarında haftalık ücretler 126-165 EUR arasındadır. Bu iki okul, akademik olarak belirli standartların üzerinde, akredite dil okullarıdır.

Galway Konaklama Fiyatları aile yanı haftalık 170-215 EUR arasında değişirken Galway Yurt Konaklama Fiyatları 200-525 EUR arasında değişkenlik göstermektedir. Galway Dil Okulları Konaklama açısından çok fazla sayıda yurt, öğrenci evi ve rezidans opsiyonuna sahiptir.

Galway Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Galway Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Galway’da bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Galway Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.