Paris Dil Okulları

DİL OKULLARI
3 Şehir
2 Okul
Paris Dil Okulları Header Görseli
Filtre ikonu Filtrele Arama ikonu
Temizle FİLTRELE Kapatma ikonu
Kapatma ikonu Fransa
ŞEHIRLER
OKULLAR

Fransa’da Dil Eğitimi için en fazla tercih edilen şehirlerden biri olan Paris, Fransa’nın başkentidir ve ülkenin kuzeyindedir. Sanat, moda, mimari, edebiyat, kültür şehirlerinden biri olan Paris, aynızamanda Eyfel Kulesi, Louvre Müzesi, Notre Dame Katedrali ve Champs Élysées Caddesi ile de her yıl binlerce turisti kendisine çeken bir Avrupa şehridir. Paris’in nüfusu yaklaşık 11 milyondur. Kışaylarında sıcaklık ortalama 5 °C, yaz aylarında ortalama 20 °C’dir. İstanbul’dan Paris’e direkt uçuşlar mevcuttur. Paris’te şehir içi ulaşım; metro, tramvay, otobüs ve bisikletlerle sağlanmaktadır. Özellikle metrolar, Paris’te hayatı kolaylaştırmaktadır. Fransız mutfağının tüm meşhur yiyeceklerini Paris’teki kafe ve restoranlarda bulmak mümkündür.

Paris’te Dil Okulları’nın en önemli avantajı alternatif dil okullarının olmaları, farklı kalite ve fiyat aralıklarında fazlaca opsiyon sunmaları, farklı yaş ve meslek grupları için program alternatiflerinin bulunmasıdır. Paris Dil Okulları, hareketli, turistik ve çok sayıda uluslararası öğrencinin bulunduğu bir şehirde eğitim almak isteyen öğrenciler için idealdir.

Paris Dil Okulu Fiyatları okullara göre değişkenlik göstermektedir. Paris’in En İyi Dil Okullarıarasında gösterilen LSI uzun dönem programlarında (24+) haftalık ücretler 220 EUR’dur. LSI’da farklı programlarda da eğitim verilmektedir. Paris’in Ekonomik Dil Okulları arasında gösterilen France Langue ve Eurocenters’da uzun dönem programlarında (24+) haftalık ücretler 150-200 EUR dur. Bu okullar ekonomik dil okulları arasında gösterilse de akademik olarak belirli standartların üzerinde, akredite dil okuludur.

Paris Dil Okulları Konaklama açısından öğrencilerine aile yanı konaklama, öğrenci evlerinde konaklama, yurt konaklama ve otel konaklama seçenekleri sunmaktadır. Paris Konaklama Fiyatları aile yanı 215 EUR’dan başlarken Paris Yurt Konaklama Fiyatları 325 EUR dan başlamaktadır. Aile yanı konaklama, öğrencilere Fransız kültürünü daha yakından tanıma ve okul dışında Fransızca konuşma pratiği yapma imkanı sağlamaktadır.

Paris Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Paris Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Paris’te bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Paris Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.