Floransa Dil Okulları

DİL OKULLARI
4 Şehir
1 Okul
Floransa Dil Okulları Header Görseli
Filtre ikonu Filtrele Arama ikonu
Kapatma ikonu İtalya
ŞEHIRLER
OKULLAR

İtalya’da dil eğitimi denildiğinde en çok tercih edilen şehirlerden biri Floransa’dır. Floransa kuzey İtalya Toskanya bölgesinin başkentidir. Şehir içinden geçen Arno nehrinin çevresinde kurulmuştur. Floransa’da ortalama 400.000 kişi yaşamaktadır. Yılın en sıcak ayları Temmuz – Ağustos iken en soğuk ayları Aralık – Ocak ‘tır. Yazları 25-30 derece kışları ise 5 / -5 dereceyi bulabilmektedir. Floransa yılda ortalama 2 milyon turist ağırlamaktadır ve UNESCO tarafından dünya mirası listesine alınmıştır.

Floransa dil okullarının en önemli avantajı, İtalyancayı daha küçük ve samimi bir şehirde geliştirirken aynı zaman Rönesans’ın doğum yeri, dünyanın sanat merkezini keşfedebilirsiniz. Floransa dil okulları aynı zamanda şehrin küçüklüğünden dolayı konaklamalara yakın olması sebebiyle de tercih edilmektedir. Floransa konaklama ücretleri daha büyük şehirlere göre daha ekonomiktir.

Floransa Dil Okulu Fiyatları okullara göre değişkenlik göstermektedir. Leonardo Da Vinci Floransa, Eurocentres Floransa, Linguaviva hem ekonomik hem de kaliteli seçenekler arasında gelmektedir. Floransa’da dil eğitimi alan öğrenciler İtalyancalarını geliştirirken, yüksek Amerikalı nüfus sayesinde İngilizce iletişim fırsatı da bulmaktadırlar. Floransa da İngilizce halk tarafından da diğer şehirlere oranla daha çok bilinir. Floransa dil okulları İtalyanca eğitimin yanı sıra sanat, tasarım, müzikal eğitimi, mutfak sanatları, İtalyan şarapları eğitimi, resim, moda tasarım, heykel kursları da sunmaktadır. Uzun dönem Genel İtalyanca programlarında haftalık eğitim ücreti 130 - 165 Euro’dur.

Floransa dil okulu konaklama fiyatları aile yanı haftalık 169-260 Euro değişirken paylaşımlı apartman daireleri haftalık 97 Euro – 150 Euro arasındadır. Floransa dil okulları konaklama açısından özel konaklama – ev kiralama ve otel konaklama seçenekleri de sunmaktadır.

Floransa Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Floransa Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz. 

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Floransa’da bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Floransa Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.