San Francisco Dil Okulları

DİL OKULLARI
19 Şehir
2 Okul
San Francisco Dil Okulları Header Görseli
Filtre ikonu Filtrele Arama ikonu
Kapatma ikonu Amerika
ŞEHIRLER
OKULLAR

Kaliforniya eyaletinin en büyük şehri olan San Francisco, ABD’nin kültürel ve finansal olarak en önde gelen şehirlerden biridir. Dünyanın en uzun yedinci asma köprüsünün eşsiz manzarası, Victoria tarzı mimarisi ve doğasıyla, San Francisco size unutulmaz bir deneyim yaşatacaktır. San Francisco’ya gidilecek en uygun zaman Ağustos-Eylül aylarıdır ve sıcaklıklar genelde 25-30 derece arasındadır. Gece ile gündüz arasında sıcaklık farkları mevcuttur.

San Francisco Dil okulları hareketli, turistik ve çok sayıda uluslararası öğrencinin bulunduğu bir şehirde eğitim almak isteyen öğrenciler için ideal bir yerdir. San Francisco Dil Okulu Fiyatları okullara göre değişkenlik göstermektedir.

San Francisco’nun En İyi Dil Okulları arasında yer alan Kaplan International, EC English, Stafford House, St. Giles, LSI ve Converse International School of Languages’da uzun dönem programlarında haftalık ücretler 305-425 USD arasındadır. San Francisco Dil Okulları’nda birçok farklı program seçeneği sunulmaktadır. Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik Dönem Programları, TOEFL, İş İngilizcesi Kursları, Yaz Okulları en çok tercih edilen programlardır.

San Francisco Aile Yanı Konaklama fiyatları 300-340 USD arasında değişirken, San Francisco Yurt Konaklama Fiyatları 245-476 USD arasında değişiklik göstermektedir. San Francisco Dil Okulları Konaklama açısından çok fazla sayıda yurt, öğrenci evi ve rezidans opsiyonuna sahiptir.

San Francisco Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve San Francisco Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, San Franciscoda bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır San Francisco Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.