Vancouver Dil Okulları

DİL OKULLARI
7 Şehir
12 Okul
Vancouver Dil Okulları Header Görseli

Vancouver dünyanın en yaşanılabilir ülkesi olan Kanada’nın en büyük 3. ve en gelişmiş şehridir. Nüfusu 675 bin civarındadır ve ılıman bir iklime sahiptir.

Vancouver dil okullarına giden öğrenciler aynı zamanda tiyatroları, sinemaları, parkları ile ünlü bu şehrin tadını çıkarabilirler. Ayrıca Vancouver’da golf, kamping, hiking gibi bir çok doğa sporuda yapılabilir. Bunlara ek olarak Vancouver’a 2 saat uzaklıktaki Whistler, Kuzey Amerika’nın en çok turist alan kayak merkezlerinden biridir.

Vancouver Dil Okulu Fiyatları okullara göre değişkenlik göstermektedir. Vancouver Ekonomik Dil Okulları arasında gösterilen Oxford International ve Eurocentres Dil okulları uzun dönem programlarında haftalık ücretler ortalama 193 CAN$’dır. Bu okullar Vancouver’nın Ekonomik Dil Okulları arasında olsalar da akademik olarak belirli standartların üzerinde, akredite dil okullarıdır.

Vancouver’ın En İyi Dil Okulları arasında yer alan ILAC, Kaplan International, LSI, EC, ILSC, ELS ise uzun dönem haftalık ücretler 228-253 CAN$ arasındadır.

Vancouver Konaklama Fiyatları aile yanı 230-240 CAN$ arasında değişirken Vancouver Yurt Konaklama Fiyatları 300-400 CAN$ arasında değişkenlik göstermektedir.

Vancouver Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Vancouver Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz. 

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Vancouver’da bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Vancouver Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.