Edinburgh Dil Okulları

DİL OKULLARI
23 Şehir
3 Okul
Edinburgh Dil Okulları Header Görseli

Birleşik Krallığa bağlı İskoçya’nın başkenti Edinburgh, Londra’nın 600 km kuzeyinde yer alır. Birleşik Krallığın Londra’dan sonraki finansal başkenti olan Edinburgh, 500 000 nüfusa sahiptir. Edinburgh Dünya’nın en iyi 20 üniversitesi arasında gösterilen Edinburgh Üniversitesi, Heriot Watt ve Edinburgh Napier Üniversitelerine ev sahipliği yapmaktadır. Edinburgh’ta kış aylarında hava sıcaklığı zaman zaman eksiye düşse de ortalama sıcaklık 1-4 C , yaz aylarında ise 10-17 C arasındadır.

Edinburgh Dil Okulları, dünya çapında saygın bir üniversiteleri, harika kütüphaneleri, müzeleri ve hareketli gece yaşamı ile birçok uluslararası öğrenciye ev sahpliği yapmaktadır. Edinburgh özellikle yaz aylarında dünyanın en büyük sanat festivali için gelen sahne sanatçıları, tiyatro severler ve parti müdavimleriyle dolar. Bu sebeple özellikle yaz dönemi dil kursları için Edinburgh’ta ki Dil Okullarını tercih etmeniz önerilir.

Edinburgh’ta çok sayıda dil kursu bulunmaktadır. Edinburgh’un En iyi Dil Okulları; Kaplan Edinburgh CES Edinburgh, BSC Edinburgh, ve Regent Edinburgh olarak gösterilmektedir. Kaplan ve Regent, Edinburgh’un En Kaliteli Dil Okulları arasında gösterilmektedir. CES Dil Okulları ise, Edinburgh Ekonomik Dil Okulu olarak öne çıkmaktadır.

Edinburgh Dil Okulu Fiyatları okullar arası farklılık göstermekle birlikte (uzun dönem genel İngilizce) haftalık 135 GBP ile 290 GBP arasında değişiklik göstermektedir.

Edinburgh Dil Okulu Konaklama Ücretleri ise aile yanı haftalık 160 GBP - 200GBP, yurt konaklama haftalık ücretleri ise 235 GBP – 260 GBP arasındadır.

Edinburgh Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Edinburgh Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Edinburgh’ta bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Edinburgh ve Edinburgh Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.