Londra Dil Okulları

DİL OKULLARI
23 Şehir
22 Okul
Londra Dil Okulları Header Görseli
Filtre ikonu Filtrele Arama ikonu
Kapatma ikonu İngiltere
ŞEHIRLER
OKULLAR

Londra; Dünya’nın en global, en çok etkilenilen, en çok arzulanan, en çok ziyaret edilen, en yatırım dostu, en çok çalışılmak istenen ve en vejetaryen dostu şehir olarak tanımlanıyor Wikipedia’da. Bir şehir düşünün; çok kültürlü, 300’den fazla dilin konuşulduğu, 9 milyonluk nüfusu ile Avrupa’nın en büyük başkentlerinden biri. Dünya finans piyasasının merkezi, yılda 65 milyon turist ağırlayan ve bunca yoğunluğa rağmen dünyanın en gelişmiş yer altı ulaşım sistemi ile her noktasına kolayca ulaşabildiğiniz bir şehir. Dünya’nın en güzel şehir parklarının olduğu, devasa büyüklükte müzelerinin, sanat galerilerinin, tarihi binaların bulunduğu, bunun yanı sıra Dünya’nın en modern yapılarının da yer aldığı birçok farklı milletten, birçok farklı dinden insanın bir arada, uyum içinde yaşadığı bambaşka bir şehir. Londra daha birçok farklı özelliği ile uluslararası öğrencilerin İngilizce eğitimi için en fazla tercih ettiği şehir haline gelmiştir.

Londra eğitimin yanı sıra öğrencilere dünyaca ünlü birçok yeri de ziyaret etme olanağı sunmaktadır. Westminister, London Eye, Picadilly Circus, Greenwich, Trafalgar Meydanı, St Pauls Katedrali,British Museum, National Museum, Hyde Park, St James Park, Borough Market, Portebello ve Notting Hill ziyaretçilerin uğrak yerleridir. İngiltere’nin yaygın demiryolları sayesinde Londra’dan İngiltere’nin hemen hemen her köşesine kolayca ulaşmak mümkündür. Hafta sonları güney sahiller Bournemouth ve Brighton’a, eğitim şehirleri Cambridge ve Oxford’a günübirlik ziyaretler oldukça kolaydır. Liverpool ve Manchester gibi futbol şehirlerine tren ile 2.5-3 saatte ulaşmak mümkündür.

Londra’da hava kış aylarında 2-5 derece yaz aylarında ise 11-18 derece arasında değişkenlik göstermektedir. Son yıllarda yaz ayları oldukça sıcak geçmektedir.

Londra Dil Okulları şehrin çok farklı bölgelerine yayılmış durumdadır. Londra’nın 1. Bölgesinde birçok zincir ve butik dil okulu bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Londra’nın merkeze yakın Greenwich, Wimbledon, Richmond gibi yerleşim yerlerinde de Londra dil okulları bulunmaktadır.

Londra Dil Okulu fiyatları çok farklı aralıklara sahiptir. Hemen hemen her bütçeye uygun dil kursları bulunmaktadır. Londra Dil Okullarının uzun dönem genel İngilizce haftalık maliyetleri 90-350 GBP arasında değişmektedir. Londra Dil Okulları Konaklama fiyatları da yine aynı şekilde geniş bir aralıktadır. Londra Dil Okulu Konaklama Fiyatları ailenin veya yurdun bulunduğu bölge ile ilgilidir. Son yıllarda Londra’da fazlaca öğrenci yurdu yapılmış olup haftalık ücretleri 220-450 GBP arasında değişkenlik göstermektedir.

Londra Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Londra Dil Okulları Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Londra’da bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Londra ve Londra Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz.