Münih Dil Okulları

DİL OKULLARI
6 Şehir
1 Okul
Münih Dil Okulları Header Görseli
Filtre ikonu Filtrele Arama ikonu
Kapatma ikonu Almanya
ŞEHIRLER
OKULLAR

Munih, Berlin ve Hamburgdan sonra Almanya’nın en büyük üçüncü kenti olmakla birlikte, Almanca Dil Eğitimi dendiğinde Berlin’den sonra ilk akla gelen şehirlerden biridir. Tarihi yapılar ve modern yaşamın birleşimini Munih de net bir şekilde görebilirsiniz. Öğrencilerin yoğun olarak yaşadıkları şehirde; ulaşım, yaşam şartları, ekonomik özgürlük ve hayat ucuzluğu gibi önemli etkenler, diğer şehirlere göre daha fazla tercih edilmesini etkilemektedir. Öğrencilerin ilk sıralarda tercih ettikleri şehirde, Almanya dil okulları sayısının çoklukta olduğunu belirtebiliriz.

Şehrin en bilinen yeri, hiç şüphesiz futbol dünyasında adını duyuran Bayern Münih takımının Allianz Arena Stadyumu’dur. Özellikle de gençlerin yoğun ilgisini kazanan futbol takımı, bir anlamda Münih’in dünyaya daha fazla tanınmasını da sağlamaktadır. Tabi bunun yanında şehrin kendine has kültürel etkinlikleri ve festivalleri de dikkat çekicidir. Almanca Dil Eğitiminizi alırken İngiliz Bahçesi ve civardaki veya Alpler’deki göllerde haftasonunuzu değerlendirip, eğlenceli müzik kulüplerinde yeni dostluklar edinebilirsiniz. Ayrıca ekim ayında meşhur Octoberfest görülebilir, Englischer Garten’a gidip yeşilliğin tadını çıkartabilirsiniz.

Munih Dil Okulu Fiyatları okullara göre değişkenlik göstermektedir. Munih Ekonomik Dil Okulları arasında gösterilen DID, Sprachcaffe ve Inlingua programlarında haftalık ücretler 150-250 Euro arasındadır. Bu okullar Munih’in Ekonomik Dil Okulları arasında olsalar da akademik olarak belirli standartların üzerinde, akredite dil okullarıdır.

Munih’in En İyi Dil Okulları arasında yer alan Goethe Institut da ise haftalık ücretler 250-350 Euro arasındadır.

Munih Almanca dil okulları öğrencilerinin başarılı bir eğitim süreci geçirmelerine yardımcı olmak için kaliteli ve konforlu konaklama seçenekleri sunmaktadır. Aile yanı, öğrenci evi ve pansiyon konaklaması başta olmak üzere farklı konaklama alternatifleri de mevcuttur.

Munih Konaklama Fiyatları aile yanı haftalık ücretleri 210-260 Euro arasında değişirken Munih Yurt Konaklama Fiyatları 300-400 Euro arasında değişkenlik göstermektedir. Munih dil okullarında en çok tercih edilen konaklama seçeneği ekonomik anlamda daha uygun olduğu için aile yanı konaklamadır.

Munih Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Munih Dil Okulları Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz. 

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Munih’de bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Munih Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz.