Liverpool Dil Okulları

DİL OKULLARI
23 Şehir
4 Okul
Liverpool Dil Okulları Header Görseli

İngiltere’nin kuzeybatısında yer alan Liverpool’un kuruluşu 1200’lü yıllara dayanmaktadır. Liverpool, dokları ve limanları sayesinde 18. Ve 19. YY’da önemli bir ticaret şehri haline gelmiştir. 19 YY başlarında dünya ticaretinin %40 ‘ı Liverpool liman ve doklarından geçmekte idi. 2008 yılında Avrupa Kültür başkenti olan Liverpool derin bir tarihe, güçlü bir ekonomik geçmişe sahiptir. Liverpool’da hava sıcaklığı kış aylarında 2-6 derece, yaz aylarında ise 12-20 derece arasında değişmektedir.

Nüfusu 500 000 olan Liverpool, Londra’ya 300 km, komşusu Manchester’a ise 50 km uzaklıktadır. Liverpool İngiltere’nin birçok şehrine göre daha büyük olup sosyal olanakları oldukça fazladır. Londra’dan sonra en fazla müze ve sanat galerisinin bulunduğu şehir ayrıca pop müziğin başkenti olarak nitelendirilmektedir Premier Lig’de Liverpool ve Everton takımları ile temsil edilen Liverpool, tam bir futbol şehridir. Özellikle Liverpool maçları birçok yerli yabancı turisti şehre çekmektedir.

Liverpool son yıllarda uluslararası öğrencilerin İngilizce eğitimi için tercih ettiği şehirlerden biri haline gelmiştir. Bunda şehrin, marka değeri, sosyal ve kültürel olanaklarının yanı sıra Liverpool Dil Okullarının Ekonomik fiyatlar sunması, Liverpool Dil Okullarının Konaklama Opsiyonlarının diğer illere göre daha uygun olmasının payı büyüktür. Liverpool’da bulunan dil okulları klasik İngiliz dil okullarının aksine daha modern binalarda ve daha konforlu yurtlarda hizmet vermektedir. Özellikle yurtlarda ve rezidanslarda konaklamak isteyen öğrencilerin Liverpool’u tercih etmeleri son derece avantajlı olacaktır.

Kaplan Liverpool, LILA, NCG Liverpool ve Liverpool School of English, Liverpool’un en iyi dil okullarıdır. LILA ve LSE Liverpool merkezli butik dil okullarıdır. Kaplan Liverpool, Liverpool’da ki en büyük zincir okuldur.

Liverpool Dil Okulu Fiyatları okuldan okula farklılık göstermekle birlikte LSE,NCG,LILA Liverpool Ekonomik Dil Okulları arasında gösterilebilir. Liverpool Dil Okulu Fiyatları (uzun dönem genel İngilizce) haftalık 125-160 GBP arasındadır. Liverpool Dil Okulları Konaklama Fiyatları ise; Aile yanı konaklama haftalık 135-150 GBP , yurt konaklama ise 140-210 GBP arasındadır.

Liverpool Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Liverpool Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Liverpool’da bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Liverpool ve Liverpool Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir. Unutmayın United Towers ile ‘You will never walk alone’