Dublin Dil Okulları

DİL OKULLARI
4 Şehir
16 Okul
Dublin Dil Okulları Header Görseli

İrlanda’da Dil Eğitimi için en fazla tercih edilen şehirlerden biri olan Dublin, İrlanda’nın doğusundadır. Dublin ülkenin başkenti olmasının yanı sıra ülkenin, turizm, liman ve ticaret kentidir. Suç oranı yok denecek kadar azdır. Dublin şehir nüfusu yaklaşık 1.5 milyondur. Dublin’de yaz aylarında ortalama sıcaklık 12 °C, kış aylarında 5 °C dir. Türk Hava Yolları’nın direkt seferleriyle İstanbul-Dublin uçuş süresi 5 saattir. Dublin Havaalanı şehir merkezine 10 km uzaklıktadır. İrlanda halkı ulaşım aracı olarak bisikleti çok fazla kullanırlar.

Dublin’de Dil Okulları’nın en önemli avantajı alternatif dil okullarının olmaları, farklı kalite ve fiyat aralıklarında fazlaca opsiyon sunmaları, farklı yaş ve meslek grupları için program alternatiflerinin bulunmasıdır.Dublin Dil Okulları, hareketli, turistik ve çok sayıda uluslararası öğrencinin bulunduğu bir şehirde eğitim almak isteyen öğrenciler için idealdir. 25+ hafta alınan İngilizce dil eğitimlerinde çalışma izni vermesi Dublin’de İngilizce Dil Eğitimi almayı cazip kılar.

Dublin Dil Okulu Fiyatları okullara göre değişkenlik göstermektedir. Dublin Ekonomik Dil Okulları arasında gösterilen IStudy ve English Studio uzun dönem programlarında haftalık ücretler 95-110 EUR arasındadır. Bu iki okul Dublin’in Ekonomik Dil Okulları arasında olsalar da akademik olarak belirli standartların üzerinde, akredite dil okullarıdır.

Dublin’in En İyi Dil Okulları arasında yer alan Emerald Cultural Institute ve Kaplan International’da ise uzun dönem programlarında haftalık ücretler 160-250 EUR arasındadır.

Dublin Konaklama Fiyatları aile yanı 180-265 EUR arasında değişirken Dublin Yurt Konaklama Fiyatları 180-340 EUR arasında değişkenlik göstermektedir. Dublin Dil Okulları Konaklama açısından çok fazla sayıda yurt, öğrenci evi ve rezidans opsiyonuna sahiptir.

Dublin Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Dublin Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Dublin’da bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Dublin Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.