İngiltere Dil Okulları Seçenekleri

UNITED TOWERS YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
İngiltere Dil Okulları Seçenekleri görseli
Kullanıcı ikonu Kerem TEKİN
Tarih ikonu 12 Mayıs 2021
İngiltere Dil Okulları Seçenekleri Görseli

İngiltere her yıl binlerce uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapıyor. Elbette ki İngilizce öğrenmek ve bu dili doğru şekilde telaffuz etmek istiyorsanız, sizin için en doğru seçim İngiltere dil okulları olabilir. İngiltere’de alacağınız dil eğitimi sayesinde, sadece diliniz değil aynı zamanda kazanacağınızın güven, bilgi ve deneyimlerde, ileriki yaşantınız için size bir yol çizmiş olacaktır. İngilizce konuşma, yazma, dinleme ve okuma becerilerinizi en iyi şekilde geliştirebilmek için size yardımcı olabilecek en iyi ve prestijli İngiltere dil okulları listesine göz atabilirsiniz.

  • Merkezi Brighton’da bulunan The English Language Center, ilk sıralarda yer alan ve başarı oranı en yüksek olan dil okullarından biridir. Hem verdiği eğitimi hem de destinasyonu dolayısı ile tercih etmeyi düşünebileceğiniz İngiltere dil okulları arasında yer alabilir. Denize yürüme mesafesi sadece 5 dakika olan okul, aynı zamanda şehir merkezine yakın bir meydanda yer alıyor. British Council teftiş raporuna göre mükemmel puan almayı başaran okul, birçok kurum ve kuruluş tarafından da en iyi eğitim veren İngiltere dil okulları arasında yer alıyor.

  • İkinci sırada tercih etmek isteyebileceğiniz diğer İngiltere dil okulu, Londra’nın merkezinde yer alan British Study Centres’dir. Uluslararası öğrenciler için en iyi dil eğitimi vermeye kendisini odaklamış bir merkezdir. Öğrencilerin dil anlamındaki tüm ihtiyaçlarını ve hedeflerini karşılayabilmek için özenle kurulmuş sistemi sayesinde geniş bir yelpazede hizmet sunuyor.

  • Wimbledon School of English adı ile anılan ve Londra merkezli olan okul birden fazla seçenekte dil kursları veriyor. Hem iş alanında hem de yaşamın içerisinde yardımcı olabilecek birçok kalıp ve dil eğitim modelini size özel olarak hazırlıyor.

  • British Study Centres Oxford, dil eğitimi alabileceğiniz en mükemmel okullar arasındadır. Uzun yılların getirmiş olduğu bir itibara sahip olan okul, İngiltere dil okulları arasında en iyilerden biridir. Aydınlık ve havadar bir merkez olan Oxford dil okulu, her yıl binlerce dil öğrenmek isteyen öğrenci ve yetişkine imkanlar sağlıyor.

İngiltere dil okulları lokasyon, verdiği dil hizmet kursları ve konaklama imkanları bakımından oldukça farklı dinamiklere sahiptir. Sizin için hangi okulun doğru olduğuna karar verebilmeniz için tüm kursları inceleyip, karşılaştırarak en kesin sonuca varabilirsiniz.