Miami Dil Okulları

DİL OKULLARI
19 Şehir
3 Okul
Miami Dil Okulları Header Görseli
Filtre ikonu Filtrele Arama ikonu
Kapatma ikonu Amerika
ŞEHIRLER
OKULLAR

Gökdelenleri, akla gelen etkileyici ufuk silueti ile Miami, ABD ve Latin Amerika arasındaki uluslararası ticaretin merkezidir. 'Magic City' olarak bilinen şehir, her yıl çok sayıda turisti ağırlamaktadır. Miami Heat basketbol takımını izlemek, American Airlines Arena'da konsere gitmek, en güncel modanın izlerini taşıyan Lincoln Road'da yürüyüş yapmak, Atlas Okyanusu sularında yüzmek, Amerika'nın 3. En Büyük Doğal Parkı Everglades National Park'ı ziyaret etmek, hafta sonu Bahamas ya da Cuba ziyaretleri, Miami'de bot turları ve Wynwood'daki sanat galerilerini ziyaret etmek yapılabilecek güzel aktiviteler arasındadır.

Miami Dil Okulu Fiyatları okullara göre değişiklik göstermektedir. Miami Ekonomik Dil Okulları arasında gösterilen “Talk English” ve “OHLA” okullarında, uzun dönem programlarda haftalık ücretler 220-315 USD arasındadır.

Miami’nin En İyi Dil Okulları arasında yer alan Kaplan International, EC English ve ELS’de ise uzun dönem haftalık ücretler 370-425 USD arasındadır. Miami Dil Okulları’nda birçok farklı program seçeneği sunulmaktadır. Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik Dönem Programları, TOEFL, İş İngilizcesi Kursları, Yaz Okulları en çok tercih edilen programlardır.

Miami Aile Yanı Konaklama Fiyatları haftalık 275-300 USD arasında değişirken, Miami Yurt Konaklama Fiyatları haftalık 350-700 USD arasında değişkenlik göstermektedir. Miami Dil Okulları Konaklama açısından çok fazla sayıda yurt, öğrenci evi ve rezidans opsiyonuna sahiptir.

Miami Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Miami Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarındaki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Miami’de bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Miami Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.