New York Dil Okulları

DİL OKULLARI
19 Şehir
9 Okul
New York Dil Okulları Header Görseli

Amerika’da Dil Eğitimi için en çok tercih edilen ve Amerikan rüyasının doğduğu şehirlerden biri olan New York’ta yaşam 24 saat hiç durmadan devam eder. Yaklaşık 18 Milyon kişinin yaşadığı bu dünya şehri, moda, medya, sanat ve ticaret hayatının nabzının attığı en önemli şehirlerden biridir. Dünyanın en çok ziyaret edilen parkı olan Central Park’ta dolaşabilir, Times Meydanı’nda gezinebilirsiniz. Empire State Binası’nın 102. Katından gün batımında şehir manzarasını seyredebilirsiniz.

New York Dil Okulları, hareketli, turistik ve çok sayıda uluslararası öğrencinin bulunduğu metropol bir şehirde eğitim almak isteyen öğrenciler için idealdir. New York Dil Okulu Fiyatları okullara göre değişiklik göstermektedir. New York Ekonomik Dil Okulları arasında gösterilen “New York Language Center” okulu, 3 farklı kampüsüyle, öğrencilere çeşitli fiyat olanakları sunmaktadır. Uzun dönem programlarda haftalık ücretler 99-179 USD arasındadır.

New York’un En İyi Dil Okulları arasında yer alan Kaplan International, EC English, Kings Education, ELS, St. Giles ve LSI’da ise uzun dönem haftalık ücretler 315-460 USD arasındadır. New York Dil Okulları’nda birçok farklı program seçeneği sunulmaktadır. Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik Dönem Programları, TOEFL, İş İngilizcesi Kursları, Yaz Okulları en çok tercih edilen programlardır.

New York Aile Yanı Konaklama Fiyatları haftalık 335-525 USD arasında değişirken, New York Yurt Konaklama Fiyatları 495-655 USD arasında değişkenlik göstermektedir. New York Dil Okulları Konaklama açısından çok fazla sayıda yurt, öğrenci evi ve rezidans opsiyonuna sahiptir.

New York Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve New York Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, New York’ta bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. New York Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.