Lyon Dil Okulları

DİL OKULLARI
3 Şehir
1 Okul
Lyon Dil Okulları Header Görseli
Filtre ikonu Filtrele Arama ikonu
Kapatma ikonu Fransa
ŞEHIRLER
OKULLAR

Fransa’da Dil Eğitimi için en fazla tercih edilen şehirlerden biri olan Lyon, Fransa’nın güneydoğusundadır ve 3 büyük şehirdir. Lyon ülkenin gastronomi şehri olarak bilinmektedir ve şehirçok sayıda Michelin yıldızlı restoranları ve ünlü şefleriyle övünmektedir. Lyon şehir nüfusu yaklaşık 1.5 milyondur. Lyon’da yaz aylarında ortalama sıcaklık 12 °C, kış aylarında 5 °C dir. İstanbul’dan Lyon’a direkt uçuşlar mevcuttur. Lyon’da şehir içi ulaşım; metro ve otobüsler ile sağlanmaktadır. Bu ulaşım ağı, tramvay ve füniküler ile desteklenmektedir. Paris’e hızlı trenle 3 saat ulaşımmesafesindedir. Lyon’da 4 gün süren “Işık Festivali” Fransa’ya turist çekmektedir.

Lyon’da Dil Okulları’nın en önemli avantajı alternatif dil okullarının olmaları, farklı kalite ve fiyat aralıklarında fazlaca opsiyon sunmaları, farklı yaş ve meslek grupları için program alternatiflerinin bulunmasıdır. Lyon Dil Okulları, hareketli, turistik ve çok sayıda uluslararası öğrencinin bulunduğu bir şehirde eğitim almak isteyen öğrenciler için idealdir.

Lyon Dil Okulu Fiyatları okullara göre değişkenlik göstermektedir. Lyon’un En İyi Dil Okulları arasında gösterilen Alpadia Language Schools’ta uzun dönem programlarında (24+) haftalık ücretler 180 EUR’dur. Alpadia Language Schools’ta farklı programların yanı sıra Almanca da eğitim verilmektedir. Lyon’un Ekonomik Dil Okulları arasında gösterilse de akademik olarak belirli standartların üzerinde, akredite dil okuludur.

Lyon Dil Okulları Konaklama açısından öğrencilerine aile yanı konaklama, öğrenci evlerinde konaklama, yurt konaklama ve otel konaklama seçenekleri sunmaktadır. Lyon Konaklama Fiyatları aile yanı 240 EUR’dan başlarken Lyon Yurt Konaklama Fiyatları 270 EUR dan başlamaktadır. Aile yanı konaklama, öğrencilere Fransız kültürünü daha yakından tanıma ve okul dışında Fransızca konuşma pratiği yapma imkanı sağlamaktadır.

Lyon Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Lyon Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Lyon’da bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup,katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Lyon Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.