Bristol Dil Okulları

DİL OKULLARI
23 Şehir
3 Okul
Bristol Dil Okulları Header Görseli
Filtre ikonu Filtrele Arama ikonu
Kapatma ikonu İngiltere
ŞEHIRLER
OKULLAR

Bristol, İngiltere’nin güney batısında, Avon nehrinin kıyısında yer alır. 500 000 nüfusu ile İngiltere’nin en büyük 10. Şehri olan Bristol’da, University of Bristol ve University of West of England adında iki önemli üniversite bulunmaktadır. Clifton Asma Köprüsü, Bristol Kathedrali, St Mary Klisesi ve Bristol müzesi önemli çekim merkezleridir. Bristol, geleneksel ama büyük, sosyal olanakları geniş ama güvenli bir şehirde, uluslararası öğrenci yoğunluğundan biraz daha uzakta ama kaliteli dil okullarında, ilgili İngiliz ailelerde konaklayarak eğitim almak isteyen öğrenciler tarafından çokça tercih edilmektedir.

Bristol Dil Okulları özellikle son yıllarda akademik öğrencilerden yoğun ilgi görmektedir. Bunda şüphesiz Bristol’ın ve belki de İngiltere’nin En iyi Dil Okulları’ndan biri olan 50 yıllık geçmişe sahip ELC Bristol Dil Okulu’nun payı büyüktür. ELC Bristol, British Council tarafından yapılan denetimlerde tam puan alan birkaç okuldan biridir. EC Bristol, IH Bristol ve BLC Bristol, diğer Bristol Dil Okulları’dır.

Bristol Dil Okulu Fiyatları okullara göre farklılık göstermekle birlikte haftalık eğitim ücretleri uzun dönem genel İngilizce programları için 190-260 GBP arasında değişiklik göstermektedir.

Bristol Konaklama Fiyatları aile yanı haftalık 135-185 GBP arasında değişkenlik gösterirken Bristol Yurt Konaklama Fiyatları 175-220 GBP arasındadır. Bristol Konaklama Fiyatları diğer birçok şehre göre daha ekonomiktir. Özellikle Bristol Yurt Konaklama fiyatları diğer şehirlere göre son derece uygundur.

Bristol Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Bristol Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Bristol’da bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Bristol ve Bristol Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.