Berlin Dil Okulları

DİL OKULLARI
6 Şehir
4 Okul
Berlin Dil Okulları Header Görseli

Almanya’nın 1991 yılından bu yana başkenti olan ve ülkenin geçmişi ile bugününün en önemli ve rağbet gören şehri Berlin, Paris, Roma ve Londra ile birlikte, Avrupa’nın en çok ziyaret edilen şehirler arasındadır. Bu şehri popüler yapan sebeplerin altında, II. Dünya savaşından kalan soykırım kampları, tarihi mekanlar, eski müzeler, saraylar, uluslararası mimarlar tarafından inşa edilen modern binalar ve turistik alanlar yatmaktadır. Siyasi, ekonomi, kültürel açılardan ülkenin kalbi denebilecek Berlin, eğitim konusunda da sahip olduğu muhteşem imkanlarıyla öğrencilerin odak noktası olmaktadır. 

Almanya dil okulları lokasyonları en çok Berlin’de bulunduğu için öğrencilerin aklına ilk gelen destinasyondur. Berlin de toplam 31 üniversitede, yaklaşık 140.000 öğrenci eğitim görmektedir. Bu oranın diğer bir Alman şehrinde örneği bulunmamaktadır.

Nüfusu 4 milyona yakın olan şehrin dil okulları’nda, öğrenciler eğitim alırken, Brandenburger Tor (Brandenburg Kapısı), MuseumsInsel (Müzeler Adası), Checkpoint Charlie gib pek çok bilindik yerleri ve simgeleri görebilirler.

Berlin Dil Okulu Fiyatları okullara göre değişkenlik göstermektedir. Berlin Ekonomik Dil Okulları arasında gösterilen DID, FU, Euroasia ve The Language Gallery programlarında haftalık ücretler 150-250 Euro arasındadır. Bu okullar Berlin’in Ekonomik Dil Okulları arasında olsalar da akademik olarak belirli standartların üzerinde, akredite dil okullarıdır.

Berlinin En İyi Dil Okulları arasında yer alan GLS ve Goethe Institut da ise haftalık ücretler 250-350 Euro arasındadır.

Berlin Almanca dil okulları öğrencilerinin başarılı bir eğitim süreci geçirmelerine yardımcı olmak için kaliteli ve konforlu konaklama seçenekleri sunmaktadır. Aile yanı, öğrenci evi ve pansiyon konaklaması başta olmak üzere farklı konaklama alternatifleri de mevcuttur.

Berlin Konaklama Fiyatları aile yanı 210-260 GBP arasında değişirken Berlin Yurt Konaklama Fiyatları 300-400 Euro arasında değişkenlik göstermektedir. Berlin dil okullarında en çok tercih edilen konaklama seçeneği ekonomik anlamda daha uygun olduğu için aile yanı konaklamadır.

Berlin Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Berlin Dil Okulları Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz. 

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Berlin’de bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Berlin Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz.