Rouen Dil Okulları

DİL OKULLARI
3 Şehir
1 Okul
Rouen Dil Okulları Header Görseli
Filtre ikonu Filtrele Arama ikonu
Kapatma ikonu Fransa
ŞEHIRLER
OKULLAR

Fransa’da Dil Eğitimi için tercih edilen şehirlerden biri olan Rouen, Fransa’nın kuzeybatısında olup Normandiya’nın merkezi olarak kabul edilmektedir. Normandiya’nın gurme başkentidir. Şehrin ortasından Seine Nehri geçmektedir. Önemli bir ticaret ve endüstri şehrinin olmasının yanı sıra bölgede tarım ve hayvancılık da gelişmiştir. Rouen’in nüfusu yaklaşık 120 bindir. Nemli bir iklim hakimdir. İstanbul’dan Rouen’e direkt uçuşlar mecut değildir, Paris üzerinden aktarma yapılmaktadır. Paris’e uzaklığı bir saattir. Rouen bir üniversite şehridir ve Rouen Üniversitesi’ne ev sahipliği yapmaktadır. Rouen Üniversitesi, Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk’a fahri doktora unvanı vermiştir. Madam Bovary’nin yazarı Gustave Flaubert yaşamını Rouen’da geçirmiştir.

Rouen Dil Okulları, sosyalleşmek isteyen, gastronomi, sanat, edebiyat ve tarihe ilgi duyan öğrenciler için güzel bir seçenektir.

Rouen Dil Okulu Fiyatları okullara göre değişkenlik göstermektedir. Rouen’in En İyi Dil Okullarıarasında gösterilen French In Normandy uzun dönem programlarında (24+) haftalık ücretler 189EUR’dur. French In Normandy’de farklı programlarda da eğitim verilmektedir.

Rouen Dil Okulları Konaklama açısından öğrencilerine aile yanı konaklama, öğrenci evlerinde konaklama, yurt konaklama ve otel konaklama seçenekleri sunmaktadır. Rouen Konaklama Fiyatları aile yanı 180 EUR’dan başlarken Rouen Yurt Konaklama Fiyatları 450 EUR dan başlamaktadır. Aileyanı konaklama, öğrencilere Fransız kültürünü daha yakından tanıma ve okul dışında Fransızca konuşma pratiği yapma imkanı sağlamaktadır.

Rouen Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve RouenDil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Rouen’da bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Rouen Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.