Cambridge Dil Okulları

DİL OKULLARI
23 Şehir
7 Okul
Cambridge Dil Okulları Header Görseli

İngiltere’de Dil Eğitimi düşünüldüğünde akla gelen ilk şehirlerden biri olan Cambridge, Londra’nın 80 km kuzeyinde yer alır. Cam Nehrinin çevresine kurulu 123000 nüfuslu bu büyüleyici şehir, 25000 öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. 1209’da kurulmuş olan Dünyaca ünlü Cambridge Üniversitesi’ne de ev sahipliği yapan şehir, tarihi kolejleri, etkileyici mimarisi, büyük parkları, botanik bahçeleri ve doğal güzellikleri ile her yıl on binlerce öğrenciyi Cambridge Dil Okulları’na çekmektedir. Cambridge’te hava sıcaklığı kış aylarında 1-7 derece, yaz aylarında ise 12-24 derece arasında değişkenlik göstermektedir.

Cambridge ulaşım açısından da son derece merkezi konumdadır. Londra’ya 55 dakikalık tren yolculuğu mesafesinde olan şehir Stansted Uluslararası Havaalanına 40 dk mesafededir. Bu özelliği sayesinde birçok öğrenci Cambridge’in akademik ortamında dil eğitimi alırken Londra başta olmak üzere İngiltere’nin birçok şehrini kolayca ziyaret edebilmektedir.

Cambridge’te farklı özelliklerde birçok kaliteli dil okulu bulunmaktadır. Cambridge’in En iyi Dil Okulları olarak gösterilen; Kaplan Cambridge, Bell Cambridge, EC Cambridge, LSI Cambridge, Eurocentres Cambridge, ST Giles Cambridge, Regent Cambridge ve Stafford House Cambridge zincir dil okullarıdır. Cambridge Academy Of English ve Studio Cambridge butik okullardır.

Cambridge Dil Okulu Fiyatları okullara göre değişkenlik göstermekler birlikte fiyatlar orta ve üst fiyat segmentindedir. Cambridge Dil Okulları Fiyatları (uzun dönem genel İngilizce) haftalık 150-330 GBP arasındadır.

Cambridge Konaklama Fiyatları aile yanı 160-225 GBP arasında değişirken Cambridge Yurt Konaklama Fiyatları 240-330 GBP arasında değişkenlik göstermektedir. Cambridge Dil Okulları Konaklama açısından çok fazla sayıda yurt, öğrenci evi ve rezidans opsiyonuna sahiptir.

Cambridge Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Cambridge Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Cambridge’te bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Cambridge Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.