HOSPITALITY / TURİZM


Uluslararası anlamda otellerde ve turizm şirketlerinde staj imkânı sunan pozisyonlardır. Planlama, pazarlamave müşteri ilişkileri de içeren geniş bir yelpazeye sahip pozisyonlarda çalışma imkânına sahipsinizdir. Popülerbölgelerde çok çeşitli imkânlarda iş bulma imkânına sahip olduğunuz bu alanda kariyer hedeflerinize rahatlıklaulaşabilir ve çok yüksek sayıda referans elde edersiniz.

CULINARY/MUTFAK : Dünyaca ünlü otellerde ve restoranlarda gastronomi ve mutfak sanatları hakkında stajimkânına sahip olduğunuz ve kariyerinizin gelişmesi amacıyla tercih edebileceğiniz ve Amerika’nın hemenhemen her bölgesinde iş bulabileceğiniz alanların başında gelir. İnsanların hiçbir zaman vazgeçemeyeceği biryeme-içme ihtiyacına yönelik olan mutfak sanatları günden güne değer kazanan bir alandır. Bir yandan mutfaksanatları hakkında yeni bilgiler edinirken ufkunuzu genişletecek bir yandan da edineceğiniz arkadaşlıklarsayesinde dilinizi geliştirme imkânına sahip olacaksınız.

FRONT DESK/ÖN BURO HİZMETLERİ : Otel ve turizm endüstrisinin, konukları ağırlama ve karşılamasının ilksırasında yer alır. Konukları karşılama ve hazırlıklarını tamamlama konusunda ilk temasa geçilen pozisyondur.Konuklara oda anahtarlarının verilmesi, isteklerinin karşılanması ve gerekli belgelerin müşterilerden alınaraksisteme girilmesi gibi yoğun İngilizceye maruz kaldığınız birçok görevi kapsar. Amerika’nın hemen hemen herbölgesinde iş bulup, konuklar ile sürekli temasta kalmanız sayesinde İngilizcenizi rahatlıkla geliştirebileceğinizbir pozisyondur. Edineceğiniz referanslar ve tecrübeler sayesinde bu pozisyonda yapacağınız staj sonrasındaülkeye dönüşünüzde kendinizi İngilizce konusunda daha rahat hissedecek ve CV’nizi çok rahatlıklageliştirebileceksiniz.

FOOD AND BEVERAGE : Konukları sıcak bir şekilde karşılayarak onlara asistanlık etme, siparişlerini alma vekonukların ihtiyaçlarını gidermek esasına dayanan ve kişiler ile sürekli temasta olarak İngilizcenizi geliştirmeimkânınızın yüksek olduğu bir turizm endüstrisinin vazgeçilmezlerinden olan bir pozisyondur. Amerika’nın ünlüve zincir otel ve restoranlarında çalışarak geleceğinizi daha güvenli hale getirebilir ve yapacağınız takımçalışmaları ile tecrübenizi ve bilgi dağarcığınızı geliştirebilirsiniz.

İŞ POZİSYONLARI

Firma İsmi Lokasyon Pozisyon Notlar Saatlik Ücret

Yurtdışında Staj Programı için Popüler 4 Ülke

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI