ILAC - Toronto Platinyum Yaz Okulu Hakkında

ILAC dil okulu sahip olduğu birçok ödül ile Kanada’nın en prestijli dil okulları arasında olma özelliğini taşımaktadır. Kanada’nın en büyük şehri olan Toronto ve kozmopolit bir şehir olan Vancouver merkezlerinde sunulan Platinum Paket yaz okulu programı, farklı ülkelerden gelen öğrencilere yüksek standartlarda yaz okulu programı sunmaktadır.

16 - 18 yaş grubundaki öğrenciler ILAC’ın sunduğu yaz okulu programı ile haftada 20 derslik İngilizce programlarına katılırlar. Program kapsamında öğrenciler belirlenen seviyelerine göre Akademik İngilizce, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, TOEFL ve IELTS Sınavlarına Hazırlık eğitimlerini de alabilirler.  Buna ek olarak sunulan tam ve yarım günlük geziler ile öğrenciler şehri keşfetme ve Kanada’nın ünlü turistik merkezlerini ziyaret etme fırsatını bulurlar. ILAC dil okulu her iki merkezde de öğrencilere aile yanı konaklama seçeneği sunmaktadır.

Programlar

Eğitim Verilen Mekan

Kurs Merkezi

Yaş Aralığı

16-18

Program Tarihleri

08 Haziran - 17 Ağustos 2020

Program Süresi

2-4 Hafta

Sınıf Mevcudu

15

Okul Öğrenci Kapasitesi

150

Mesafeler

Şehir Merkezi

En Yakın Havaalanı

Toronto Havaalanı

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı Standart Tek Kişilik Oda

Haftalık Ders Saati

15 Saat

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

2 haftalık programda 2 tam ve 6 yarım günlük, 3 haftalık programda 4 tam ve 9 yarım günlük, 4 haftalık programda 6 tam ve 12 yarım günlük gezi ve aktivite programı sunulmaktadır.

Tam Günlük Geziler

Algonquin Park, Canada

Yarım Günlük Geziler

CN Tower, Medieval Times, Gençlik Partisi, Go Karting, Bus City Tour, Boat Cruise Party, Aquarium, Baseball Maçı, Laser Tag, Ontario Kraliyet Müzesi, Bowling.

Aktiviteler

Bowling, Laser Tag, Karting, Bot Gezileri, Medieval Times Şovları, Baseball, Multi-sports.

2023 Yaz Okulu Fiyat Listesi

Program / Süre

2 Hafta

3 Hafta

4 Hafta

Klasik Yaz Okulu

3050 CAD

3900 CAD

4800 CAD

* Haftalık yaz okulu program ücretlerine kayıt, eğitim, konaklama, aktivite programları, geziler ve detayları aşağıda belirtilen havaalanı transfer hizmetleri dahildir. Fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup okullar fiyatlar üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* Havaalanı gidiş ve dönüş transferleri program ücretine dâhil olup ilgili şehrin uluslararası havaalanından cumartesi günleri varış ve ayrılışlar için geçerlidir.

* Program ücretlerine sağlık sigortası, “Unaccompanied Minor” ve Notarized Custodianship ücretleri dâhildir.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.