ATC Language Schools - Trinity College Yaz Okulu Hakkında

ATC Dil Okulları, İrlanda’nın en eski dil okullarından biridir. İzlence, Avrupa Ortak Dil Referans Çerçevesine uygun olarak dikkatlice tasarlanmıştır. Kurslar, haftada 15, her sınıfta en fazla 15 öğrenci olacak şekilde planlanmaktadır. Bütün öğretmenler üniversite seviyesine uygun, TEFL (Yabancı Dil Olarak İngilizce Öğretimi) niteliğindedir ve deneyimlidir. Zaman çizelgesi, her öğrencinin kursundan maksimum verim alması için düzenlenir.Derslerin yanı sıra çok çeşitli spor, eğlence ve kültürel aktiviteler de sağlanmaktadır.

Trinity Hall kampüsü, Dublin şehir merkezinden tramvayla sadece 10 dakika uzaklıktadır. Program diğer uluslararası öğrenciler ve ATC personeli ile Dublin'in turistik yerlerini ve ilgi çekici yerlerini keşfetme ve bununla birlikte yabancı dil geliştirme imkanı sunuyor. Darty bölesinde yer alan bu kampüs aynı zamanda Trinity College öğrencilerine de ev sahipliği yapar.

ATC Dil Okullarının bu merkezinde de öğrenciler yabancı dil seviyelerine göre sınıflarına yerleştirilir ve öğrencilere iletişim becerileri kazandırılması amaçlanır. Yazma, konuşma, dinleme ve okuma derslerine odaklanan bu yaz okulu aynı zamanda öğrencilere CV yazma, mülakat teknikleri gibi dersler de verir.  Hafta boyunca hem yarım hem de tam günlük geziler sunar. Bu gezilerle öğrenciler Dublin ve İrlanda kültürünü yakından tanıma fırsatı bulurken, farklı coğrafyalardan arkadaşlar edinerek eğitim alır.

Programlar

Eğitim Verilen Mekan

Üniversite Kampüsü

Yaş Aralığı

15-17

Program Tarihleri

27 Haziran - 01 Ağustos 2020

Program Süresi

2-4 Hafta

Sınıf Mevcudu

15

Okul Öğrenci Kapasitesi

100

Mesafeler

Dublin Merkez 20 Dk.

En Yakın Havaalanı

Dublin Havaalanı

Konaklama Seçenekleri

Yurt Tek Kişilik / Paylaşımlı Özel Banyolu Oda

Haftalık Ders Saati

15 Saat

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Haftada 1 tam gün gezi bulunmaktadır.

Tam Günlük Geziler

Geziler Dublin´in tarihi ve turistik merkezlerine düzenlenmektedir.

Yarım Günlük Geziler

Bulunmamaktadır.

Aktiviteler

Her akşam aktivite yapılmaktadır. Bunlardan bazıları; Sanat, Drama, İrlanda Gecesi, Disko, Film Geceleri..

2023 Yaz Okulu Fiyat Listesi

Program / Süre

2 Hafta

3 Hafta

4 Hafta

Klasik Yaz Okulu

€ 2130

€ 3100

€ 4110

* Haftalık yaz okulu program ücretlerine kayıt, eğitim, konaklama, aktivite programları, geziler ve detayları aşağıda belirtilen havaalanı transfer hizmetleri dahildir. Fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup okullar fiyatlar üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* Fiyatlara çift yön transfer ücreti dahildir ve Dublin Havalimanı' ndan 07:00 - 21:30 arasında yapılır, farkı saatlerde ücret farkı oluşabilmektedir. Öğrenci 16 yaşın altındaysa ekstradan € 60 ödemelidir.

* Okulun ilk günü öğrencilerden € 50 hasar ve anahtar depozitosu alınmaktadır.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.