ATC Language Schools - Blackrock College Yaz Okulu Hakkında

ATC Dil Okulları 1973 yılında kurulmuş olup İrlanda’nın en büyük dil okullarından biridir. Hizmet kalitesine son derece önem veren ATC Dil okulları, her yaştan ve İngilizce seviyesinden öğrencilere çeşitli kurslar sunar.

Şehir merkezinin 7 km güneyinde bulunan Blackrock büyük bir yerleşim alanıdır. On sekizinci yüzyıldaki şık bir sahil beldesi olan kasaba, adını bir zamanlar şehir sınırlarını belirleyen deniz kıyısında bulunan siyah kayalardan alır. Willow Park da dahil olmak üzere Blackrock College, büyük bir eğitim kompleksidir. Muhteşem ormanlık park alanlarına ve yaklaşık 64 dönümlük alana sahiptir ve Dublin Körfezi manzaralıdır. Üniversite, Booterstown istasyonunun yanında yer almaktadır ve şehir merkezi, sadece 10 dakikalık bir tren yolculuğu veya 25 dakikalık bir otobüs yolculuğu mesafesindedir.

Öğrenciler bu merkezde haftada 15 saat dil eğitimi alırken Dublin ve çevresini keşfetme imkanı bulur. Çeşitli aktivite ve gezilere katılan öğrenciler İrlanda kültürünü ve tarihini de yakından tanır. Öğrenciler ister yurt konaklaması isterlerse de aile yanı konaklama tercih edebilirler. Öğrenciler her gün iki farklı öğretmenden ders alırlar, bu da farklı öğretim teknik ve metotlarından yararlanmalarını sağlar. Dersler farklı yaş gruplarına göre dizayn edilmiş olup öğrencilerin isteklerine göre şekillendirilmiştir. Yazma, konuşma, dinleme ve okuma becerilerini ön planda tutan kurslar, öğrencilerin uluslararası bir ortamda yabancı dillerini geliştirirken yepyeni bir kültürü tanımalarını amaç edinmiştir.

Programlar

Eğitim Verilen Mekan

Lise Kampüsü

Yaş Aralığı

11-17

Program Tarihleri

27 Haziran - 15 Ağustos 2020

Program Süresi

2-7 Hafta

Sınıf Mevcudu

15

Okul Öğrenci Kapasitesi

120

Mesafeler

Dublin 20 Dk.

En Yakın Havaalanı

Dublin Havaalanı

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı / Yurt Standart Paylaşımlı Oda

Haftalık Ders Saati

15 Saat

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Haftada 1 tam ve 1 yarım gün gezi düzenlenmektedir.

Tam Günlük Geziler

Geziler Dublin´in tarihi ve turistik merkezlerine düzenlenmektedir.

Yarım Günlük Geziler

Geziler Dublin´in tarihi ve turistik merkezlerine düzenlenmektedir.

Aktiviteler

Program haftada 3 yarım günlük sanat ve spor aktiviteleri içermektedir. Yurt konaklamalarında disko, film, İrlanda gecesi dahil olup, aile yanı konaklamalarda haftada 2 kez disko dahildir.

2022 Yaz Okulu Fiyat Listesi

Program / Süre

2 Hafta

3 Hafta

4 Hafta

+ Hafta

Klasik Yaz Okulu Yurt Konaklama (11-15 Yaş)

€ 1880

€ 2725

€ 3570

€ 845

Klasik Yaz Okulu Aile Yanı Konaklama (12-17 Yaş)

€ 1660

€ 2395

€ 3130

€ 735

* Haftalık yaz okulu program ücretlerine kayıt, eğitim, konaklama, aktivite programları, geziler ve detayları aşağıda belirtilen havaalanı transfer hizmetleri dahildir. Fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup okullar fiyatlar üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* Aile yanı konaklamalı programa katılan öğrenciler öğle yemeğini okulda yemek isterse haftalık € 50 ödemelidir ve bu öğrenciler için toplu taşıma biniş kartları fiyatlara dahil değildir. 2 haftalık kart € 80, 3 haftalık € 110 ve 4 haftalık € 140' dur.

* Fiyatlara çift yön transfer ücreti dahildir ve Dublin Havalimanı' ndan 07:00 - 21:30 arasında yapılır, farkı saatlerde ücret farkı oluşabilmektedir. Öğrenci 16 yaşın altındaysa ekstradan € 60 ödemelidir.

* Okulun ilk günü öğrencilerden € 50 hasar ve anahtar depozitosu alınmaktadır.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.