Studio Cambridge - Sir Henry Yaz Okulu Logo

Studio Cambridge - Sir Henry Yaz Okulu

İngiltere / Bishop’s Stortford

Okulun Resmi Web Sitesini İncelemek İçin Tıklayın

Studio Cambridge - Sir Henry Yaz Okulu Hakkında

Studio Cambridge Sir Henry Yaz Okulu programı Bishop's Strotford kasabasında sunulmaktadır. Bishop’s Stortford 30,000 nüfuslu geleneksel bir İngiliz kasabası olup, oldukça güvenli bir yerleşim bölgesidir. Cambridge ve Londra’nın tam ortasında kalan Bishop’s Strortford, araba ile Cambridge’e 40 dakika, Londra’ya 50 dakika uzaklıktadır.

Studio Cambridge Sir Henry Yaz Okulu programı, uluslararası bir yatılı okul olan The Hockerill Anglo-European College'da verilmektedir ve şehir merkezine 10 dakika yürüme mesafesindedir. Studio Cambridge bu kolejde 10 yılı aşkın süredir yaz okulu programı düzenlemektedir ve okul kadrosunun büyük kısmı da öğrencilerle aynı kampüste, yurtta konaklamaktadır. Bu merkez özellikle küçük yaştaki öğrenciler için güvenilirlik açısından idealdir.

Programlar

Eğitim Verilen Mekan

Üniversite Kampüsü

Yaş Aralığı

9-14

Program Tarihleri

05 Temmuz - 02 Ağustos 2020

Program Süresi

2-4 Hafta

Sınıf Mevcudu

16

Okul Öğrenci Kapasitesi

100

Mesafeler

Londra 50 Dk.

En Yakın Havaalanı

Stansted Havaalanı

Konaklama Seçenekleri

Yurt Standart Paylaşımlı Oda

Haftalık Ders Saati

15 Saat

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Her hafta 2 tam ve 1 yarım gün gezi düzenlenmektedir.

Tam Günlük Geziler

Londra içi Geziler (St James’ Park, Big Ben, Parlamento Binası, Westminster Abbey, Trafalgar Square, British Museum), Warwick Castle, Chessington World of Adventures, Brighton, Windsor Castle, Cambridge

Yarım Günlük Geziler

Cambridge şehir turları, Bowling

Aktiviteler

Badminton, Karakalem Çalışması, Bingo, Basketbol, Disco, Film, Yüzme, Beysbol, Olimpiyatlar, Kartpostal Dizaynı, Voleybol, Frizbi, Quizler, Tenis, Yetenek Şovları, Hamur Şekillendirme

2023 Yaz Okulu Fiyat Listesi

Program / Süre

2 Hafta

3 Hafta

4 Hafta

Klasik Yaz Okulu

£ 2050

£ 2700

£ 3070

* Haftalık yaz okulu program ücretlerine kayıt, eğitim, konaklama, aktivite programları, geziler ve detayları aşağıda belirtilen havaalanı transfer hizmetleri dahildir. Fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup okullar fiyatlar üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* Havaalanı gidiş dönüş transferleri program ücretine dahil olup Heathrow / Gatwick / Stansted Havalimanlarından her pazar gerçekleştirilecek varışlar ve ayrılışlar için geçerlidir. Farklı zaman ve havalimanı tercihlerinde ücret farkı oluşacaktır.

* Seyahat sağlık sigortası ücretlere dahildir.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.