Studio Cambridge - Sir Laurence Yaz Okulu Hakkında

Cambridge şehri, Londra’nın 70km kuzeyinde bulunmaktadır. Şehir Cam nehri ile ortadan ikiye bölünmüş, köprülerle birbirine bağlanmıştır. Cambridge, 800 yıldır bir öğrenme merkezi ve akademik mükemmelliğin uluslararası sembolüdür. Şehrin gelişmiş otobüs ağı bulunmakla birlikte National Rail tren ağıyla da İngiltere'nin diğer şehirlerinden Cambridge'e ulaşım sağlanabilmektedir. Nehir turuna çıkmak, tarihi müze ziyaretleri gerçekleştirmek ve canlı öğrenci hayatına dahil olmak isteyen öğrenciler için Cambridge doğru adres olacaktır. 

Sir Laurence Yaz Kampı, Cambridge Üniversitesi'nin 31 kolejinden biri olan Lucy Cavendish kampüsü içerisindeki sınıf ve konaklama birimlerinde gerçekleştirilmektedir. Kampüs, şehir merkezine 10 dk mesafededir.Haftada 21 saat ve tüm seviyelerde İngilizce öğretimi gerçekleştirilen bu kampüste, haftada 12 aktivite sunulur. Her akşam çeşitli spor, sanat, sosyal ve kültürel aktivitelerin yanı sıra pazar günleri etkinlikler ya da yerel geziler düzenlenmektedir. İngilizce dersleri; Cambridge Üniversitesi'nin tarihi-kültürü temaları ve iletişim geliştirme kombinasyonuna odaklanır. Temalı ders konuları arasında ünlü Cambridge öğrencileri, spor gelenekleri, bilimsel keşifler, üniversitenin benzersiz tarihi ve Cambridge'in dünyadaki diğer seçkin üniversitelerle karşılaştırması yer alır. Yaz okulu öğrencilerine, Cambridge Üniversitesi öğrencileriyle tanışma fırsatı verilir. Bu program,Cambridge'in merkezinde, üniversite hayatı tadında ve butik bir atmosfere sahip küçük bir kampüs deneyimi yaşamak isteyen 13-16 yaşındaki öğrenciler için oldukça idealdir. Özellikle eğitimine yurtdışında devam etmeyi planlayan öğrencilerin vizyon kazanmasına yardımcı olacak bir programdır.

Programlar

Eğitim Verilen Mekan

Üniversite Kampüsü

Yaş Aralığı

13-16

Program Tarihleri

02 Temmuz 2023 - 06 Ağustos 2023

Program Süresi

2-6 Hafta

Sınıf Mevcudu

16

Okul Öğrenci Kapasitesi

80

Mesafeler

Londra 45 Dk.

En Yakın Havaalanı

Stansted Havaalanı

Konaklama Seçenekleri

Yurt (Standart Tek Kişilik Oda), Yurt (Standart Paylaşımlı Oda)

Haftalık Ders Saati

21 Saat

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Her hafta 1 tam gün gezi düzenlenmektedir.

Tam Günlük Geziler

Warwick Castle, Cambridge, London, Legoland, Windsor Castle, Ely Cathedral.

Yarım Günlük Geziler

Bulunmamaktadır.

Aktiviteler

Basketbol, Voleybol, Futbol, Bowling, T-shirt Tasarımı, Botanik Bahçesi Ziyareti, Cam Boyama, Film Akşamları, Maske Yapımı, Dil Oyunları, İngilizce Kulübü, Temalı Partiler, Selfie Yarışması, Kil Modelleme, Bingo, Cam Nehrinde Bot Gezintisi, Ultimate Frizbi

2023 Yaz Okulu Fiyat Listesi

Program / Süre

2 Hafta

3 Hafta

4 Hafta

5 Hafta

Yoğun İngilizce

£ 2750

£ 3790

£ 4830

 £ 5410

* Haftalık yaz okulu program ücretlerine kayıt, eğitim, tam pansiyon konaklama, aktivite programları, geziler ve detayları aşağıda belirtilen havaalanı transfer hizmetleri dahildir. Fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup okullar fiyatlar üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* Havaalanı gidiş dönüş transferleri program ücretine dahil olup Heathrow ya da Stansted Havalimanlarından her pazar gerçekleştirilecek varışlar ve ayrılışlar için geçerlidir. Farklı zaman ve havalimanı tercihlerinde ücret farkı oluşacaktır.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.