Stafford House Summer - Yale University Yaz Okulu Hakkında

Stafford House International Yale University Yaz Okulu ABD’nin New Haven şehrindedir. New Haven ABD'nin Connecticut eyaletinin ikinci büyük şehridir. Yale Üniversitesi bu şehirdedir ve New Haven şehir merkezinin büyük kısmını Yale Üniversitesi'nin kampüsü oluşturmaktadır. Bu üniversite kampüsü, Boston ve New York'un ortasında yer alan hareketli ve tarihi bir şehir olan New Haven'ın kalbini oluşturur. New Haven, kurulan tiyatro, müze ve müzik mekanları ile zenginliği nedeniyle “Connecticut’un Kültür Başkenti” olarak bilinir.

1701 yılında kurulan Yale Üniversitesi 260 dönümlük kampüsü, gotik tarzı binaları, tarihi kütüphaneleri ve geniş yeşil alanlarıyla çalışmak için huzurlu, prestijli ve iyi donanımlı bir ortam sunmaktadır. Kampüs içerisinde spor tesisleri arasında kapalı yüzme havuzu, spor salonu, basketbol sahaları ve spor alanları yer almaktadır. Ayrıca kampüse çok yakın bir mesafede kafe ve alışveriş noktaları vardır.Bütün bu özellikleri ile Yale Universitesi yaz okulu programı , Amerika Yaz Okulu programları arasında son derece seçkin bir yere sahiptir.

Stafford House Yale University Yaz Okulu 14-17 yaş arası öğrencilere haftalık 15 saat süren bir klasik yaz okulu hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra etkinlikler ve aktivitelerle öğrencilerin sosyalleşebileceği etkinliklerde sunulmaktadır.

Programlar

Eğitim Verilen Mekan

Üniversite Kampüsü

Yaş Aralığı

14-17

Program Tarihleri

28 Haziran - 02 Ağustos 2020

Program Süresi

2-5 Hafta

Sınıf Mevcudu

10

Okul Öğrenci Kapasitesi

100

Mesafeler

New York 2 Saat

En Yakın Havaalanı

JFK Havaalanı

Konaklama Seçenekleri

Yurt Standart Paylaşımlı Oda

Haftalık Ders Saati

15 Saat

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Haftada 1 tam günlük, 3 yarım günlük geziler düzenlenmektedir.

Tam Günlük Geziler

Boston, New York, Six Flags Theme Park

Yarım Günlük Geziler

Yale Planetaryumu, Yale Galerisi, CT Bilim Merkezi, Clinton Crossing Outlets, Stamford Alışveriş Merkezi, Brownstone Parkı

Aktiviteler

Disko, spor turnuvaları, frizbi yarışması, Trambolin Parkı, yetenek şovları.

2022 Yaz Okulu Fiyat Listesi

Program / Süre

2 Hafta

3 Hafta

4 Hafta

+ Hafta

Klasik Yaz Okulu

$ 5230

$ 7445

$ 9660

$ 2215

* Haftalık yaz okulu program ücretlerine kayıt, eğitim, konaklama, aktivite programları, geziler ve detayları aşağıda belirtilen havaalanı transfer hizmetleri dahildir. Fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup okullar fiyatlar üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* Program fiyatında dahil edilen havaalanı transfer hizmeti NY JFK havalimanından yapılan varış ve ayrılışlar için geçerlidir.

* Stafford House International isteyen öğrencilere haftalık $50 karşılığında sağlık sigortası yapmaktadır.

* 16 yaşın altındaki tüm öğrencilerden “Unaccompanied Minor Fee” 100$ talep edilebilir.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.