Stafford House Summer - California State University Channel Islands Yaz Okulu Logo

Stafford House Summer - California State University Channel Islands Yaz Okulu

Amerika / Los Angeles

Okulun Resmi Web Sitesini İncelemek İçin Tıklayın

Stafford House Summer - California State University Channel Islands Yaz Okulu Hakkında

Dünyaca ünlü Los Angeles şehri, yazı geçirmek için heyecan verici ve eğlenceli bir yerdir. Los Angeles şehri ve çevresindeki alanlar, keşfedilecek sayısız yer sunar ve yaz kursu öğrencilerin bu fırsatlardan en iyi şekilde yararlanabilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Plaj yaşam tarzını sevenler için, uzun geniş kumları ve mükemmel sörfünün yanı sıra Venedik ve Santa Monica ile tanınan Malibu Zumba Plajı'na ziyaretler yapılacaktır. Venedik sahili, benzersiz bir bohem ruhuna sahiptir ve sıra dışı mağazalarıyla hareketli bir kasabadır; Santa Monica ise sokak sanatçıları ve renkli duvar resimleri, Pasifik Okyanusu manzaralı eğlence iskelesi ile ünlüdür.

Merkez, Los Angeles şehir merkezine sadece bir saat ve Malibu ve Zuma Plajı'nın güzel altın kumlarına yarım saat uzaklıkta bulunan Ventura County'deki Channel Islands Kampüsü'ndeki California Eyalet Üniversitesi'nde yer almaktadır. Kampüs ideal bir konumdadır ve hem LAX hem de LA Ontario havaalanları ile ulaşım bağlantılarına yakındır ve Camarillio tren istasyonu kampüsten sadece 4 km uzaklıktadır.

Yurt konaklama yeri, öğrenci konaklama köylerinden biri olan Santa Cruz'da bulunmaktadır. Öğrenciler, Santa Cruz rezidansında paylaşımlı odalar ve paylaşımlı banyolarda ikamet ederler.

Bu kampüs bünyesinde öğrencilere Klasik Yaz Okulu programı sunulmaktadır. Klasik kurs, İngilizce eğitimini etkinlikler ve gezilerle birleştirir bu sayede öğrencilerin öğrendiklerini doğrudan uygulamaya koymalarını sağlamak için harika bir fırsattır. Öğrenciler haftada 15 saat İngilizce dil dersine katılacaklardır. Dersler konuya dayalıdır ve eğlenceli, enerjik ve bilgilendirici olacak şekilde tasarlanmıştır. Öğrencilerin İngilizcelerini gerçek dünya durumlarında kullanmalarını ve özgüvenlerini artırmalarını sağlar.

Her öğrencinin İngilizce seviyesi en başta test edilecek ve öğrenci buna göre bir sınıfa yerleştirilecektir. Öğrenciler, kurs sonunda sertifika alacaklar.

Programlar

Eğitim Verilen Mekan

Üniversite Kampüsü

Yaş Aralığı

15-18

Program Tarihleri

09 Temmuz 2023 - 06 Ağustos 2023

Program Süresi

13 Gece

Sınıf Mevcudu

16

Okul Öğrenci Kapasitesi

100

Mesafeler

Los Angeles 60 Dk.

En Yakın Havaalanı

Los Angeles (LAX)

Konaklama Seçenekleri

Yurt (Standart Paylaşımlı Oda)

Haftalık Ders Saati

15 Saat

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Haftada 3 tam gün, 1 yarım gün gezileri içerir.

Tam Günlük Geziler

Los Angeles Şehir Merkezi, Getty Müzesi ve The Grove, Six Flags Tema Parkı, Beverly Hills ve Hollywood, Venice Sahili, Santa Monica, Santa Barbara.

Yarım Günlük Geziler

Malibu Zuma Beach, Camarillo Outlets, Port Hueneme Beach

Aktiviteler

Spor, sanat ve el sanatları, drama, oyunlar, bilgi yarışmaları, yetenek şovları ve diskolar.

2023 Yaz Okulu Fiyat Listesi

Program / Süre

13 Gece

Klasik Yaz Okulu

$ 3085

* Program fiyatlarına kayıt, kurs, konaklama, akitivite ve geziler, havaalanı transfer hizmetleri dahildir.

* Havalimanı gidiş ve dönüş transferleri program ücretine dahil olup LAX havalimanından belirlenen varış ve ayrılış günleri için geçerlidir. Farklı zaman ve havalimanı tercihlerinde ücret farkı oluşacaktır.

* Banka transfer hizmetinden yararlanabilmek için öğrencinin $25 ödemesi gerekmektedir.

* Havaalanı refakatçi hizmetinden yararlanmak isteyen öğrencilerin tek bir yön için $400 ödemesi gerekir.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.