Emerald Cultural Institute - Trinity College Yaz Okulu Logo

Emerald Cultural Institute - Trinity College Yaz Okulu

İrlanda / Dublin

Okulun Resmi Web Sitesini İncelemek İçin Tıklayın

Emerald Cultural Institute - Trinity College Yaz Okulu Hakkında

Emerald Cultural Institute, İrlanda'nın en köklü ve prestijli butik okullarından biridir. Uzun yıllardır yetişkinlere farklı yabancı dil programları sunan Emerald Cultural Institute yazları da genç öğrencilere kaliteli ve sosyalleşmelerine öncülük edecek birçok program sunmaktadır. İrlanda'nın en eski ve en prestijli üniversitelerinden biri olan Trinity College Darth Road üzerinde Dublin'in güneyinde son derece sakin, güvenli ve şehrin koşuşturmacasından uzak bir bölgede yer alır. Bu merkezde öğrenciler hem kampüs havasını tadacak hem de İngilizcelerini geliştirirken sosyalleşme imkanı bulacaklardır.

Bu kampüste öğrencilere market, mağaza, sinema, kafe gibi ihtiyacı olan tüm olanaklar sağlanmış olup aynı zamanda kampüste yurt konaklama imkanı da sunulur. Kampüste konaklayan öğrenciler oyun salonları, spor tesisleri, kantin gibi üniversitenin çeşitli tesis ve imkanlarından yararlanabilir. Trinity Hall şehir merkezinden kısa bir otobüs ya da tramvay yolculuğu kadar uzaklıktadır.

Emerald Trinity College Dublin yaz okulu programında seviyeleri yeterli olan öğrenciler isterlerse STEM programına katılabilir yada 11-17 yaş ve 16-18 yaş için iki farklı grup olarak sunulan klasik yaz okulu programını seçebilirler. Bu programlar sadece ders değil aynı zamanda çeşitli aktivite ve geziler sunmaktadır. Günün bir kısmını eğitimle geçirirken, diğer yarısı aktivite ve gezilerle geçmektedir. Bu gezi, aktivite ve eğitim programlarıyla öğrenciler, İngilizcelerini geliştirirken İrlanda kültürünü yakından tanıma fırsatı bulacaktır.

Programlar

Eğitim Verilen Mekan

Üniversite Kampüsü

Yaş Aralığı

11-17

Program Tarihleri

28 Haziran - 09 Ağustos 2020

Program Süresi

2-6 Hafta

Sınıf Mevcudu

15

Okul Öğrenci Kapasitesi

120

Mesafeler

Dublin Merkez 20 Dk.

En Yakın Havaalanı

Dublin Havaalanı

Konaklama Seçenekleri

Yurt Tek Kişilik / Paylaşımlı Özel Banyolu Oda

Haftalık Ders Saati

15 Saat

Eğitim Verilen Mekan

Üniversite Kampüsü

Yaş Aralığı

11-17 Yaş

Program Tarihleri

12 Temmuz - 26 Temmuz 2020

Program Süresi

2 Hafta

Sınıf Mevcudu

15

Okul Öğrenci Kapasitesi

150

Mesafeler

Şehir Merkezi 30 Dk.

En Yakın Havaalanı

Dublin Havaalanı

Konaklama Seçenekleri

Yurt Standart Paylaşımlı Oda

Haftalık Ders Saati

10 Saat İngilizce + 10 Saat STEM

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Haftada 1 tam gün gezi bulunmaktadır.

Tam Günlük Geziler

Powerscourt & Glendalough, Emerald Olympics

Yarım Günlük Geziler

Bulunmamaktadır.

Aktiviteler

Disko, film ve müzik geceleri, çeşitli spor aktiviteleri,oyun geceleri vb.

2023 Yaz Okulu Fiyat Listesi

-----------------------<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.