International House Dublin - Wesley College Yaz Okulu

Lokasyon ikonu Dublin - İrlanda
International House Dublin - Wesley College Yaz Okulu görseli
International House Dublin - Wesley College Yaz Okulu
Lokasyon İkonu Dublin - İrlanda
Resmi websitesini incelemek için tıklayınız
International House Dublin - Wesley College Yaz Okulu genel resmi
International House Dublin - Wesley College Yaz Okulu Hakkında

Yaklaşık bir buçuk milyon nüfusa sahip olan Dublin İrlanda’nın en büyük şehri olmakla beraber her yıl bir çok turist tarafından ziyaret edilmektedir. International House 1953 yılından beri hizmet veren ve dünya genelinde 50’den fazla ülkede 140’dan fazla dil okulu merkezine sahip köklü bir dil okuludur.

 

International House Dublin, Ballinteer’de bulunan ve 45 yılı aşkın süredir eğitim veren Wesley College’da dil eğitimi ve yaz kampı sunmaktadır. Bu okul, şehir merkezine sadece 15 dakika uzaklıkta kolay ulaşımı olan güvenli bir yerleşim bölgesinde yer almaktadır. Geniş bir arazi üzerine kurulu bu okulda modern derslikler, yemekhane, müzik ve sanat merkezi, kütüphane ve bilgisayar laboratuvarı ile tam donanımlı sosyal ve sportif bir kampüs olarak bilinmektedir.

 

Bu programda aile yanı konaklaması ve yurt konaklaması seçenekleri sunulur. 15 dakikadan uzakta olan aileler için IH Dublin özel transfer ayarlamaktadır. Yurt konaklaması, kampüs içerisinde 2 ila 6 kişilik odalarda; erkekler ve kızlar için ayrı binalarda gerçekleşmektedir. 

 

Derslerin içeriğinde iletişimi ve 21. yüzyıl becerilerini geliştiren Proje Odaklı görevler yer alır. Proje Odağı sırasında e-portfolyolar, podcast'ler, bloglar ve çevrimiçi haber bültenleri oluşturmaya yönelik dijital medya atölyeleri sulunmaktadır. Haftada iki yarım günlük gezi ile pazartesiden cumaya aktiviteler mevcuttur. Yatılı öğrenciler için günlük, aile yanında kalan öğrenciler için haftalık akşam aktiviteleri mevcuttur. Haftada 1 tam tam günlük cumartesi gezisi ve iki yarım günlük geziler tüm öğrencilere sunulurken, yurtta kalan öğrencilere özel pazar günü yarım günlük gezi mevcuttur. 

Eğitim ikonu
Eğitim Verilen Mekan
Özel Lise Kampüsü
Yaş ikonu
Yaş Aralığı
9-16
Tarih ikonu
Program Tarihleri
01 Temmuz - 26 Temmuz 2024
Tarih ikonu
Program Süresi
2 - 4 Hafta
Sınıf ikonu
Sınıf Mevcudu
15
Mezuniyet ikonu
Okul Öğrenci Kapasitesi
150
Tarih aralığı ikonu
Mesafeler
Dublin Merkez 15 Dakika
Havaalanı ikonu
En Yakın Havaalanı
Dublin Uluslararası Havaalanı
Konaklama ikonu
Konaklama Seçenekleri
Aile Yanı (Paylaşımlı Oda) / Yurt (Standart Paylaşımlı Oda)
Kurs ikonu
Haftalık Ders Saati
15 Saat
Geziler
Her hafta 1 tam ve 2 yarım gün gezi düzenlenmektedir. Yurtta kalan öğrenciler ek olarak Pazar günleri bir yarım gün geziye daha katılırlar.

Tam Günlük Geziler

Dublin Şehir Merkezi, Houth Köyü.

Yarım Günlük Geziler

Glendalough Ziyaretçi Merkezi, Göl Çevresinde Doğa Yürüyüşü.
Aktiviteler
Dijital Medya Aktiviteleri, Topluluk Önünde Konuşma Pratikleri, Sanatsal ve Sportif Aktiviteler, İrlanda Müzik Workshop, İrlanda Halk Dansı, Quiz Gecesi, Disko, Film Gecesi, Karaoke.

2024 International House Dublin - Wesley College Yaz Okulu Fiyat Listesi

Program/Süre 2 Hafta 3 Hafta 4 Hafta
Klasik Yaz Okulu (Aile Yanı Konaklama) €2.280 €3.300 €4.320
Klasik Yaz Okulu (Yurt Konaklama) €2.680 €4.000 €5.220

* Haftalık yaz okulu program ücretlerine kayıt, eğitim, konaklama, aktivite programları, geziler ve detayları aşağıda belirtilen havaalanı transfer hizmetleri dahildir. Fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup okullar fiyatlar üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* Havaalanı gidiş ve dönüş transferleri program ücretine dâhildir ve Dublin Havaalanı’ndan pazar günleri varış ve cumartesi günü ayrılışlar için geçerlidir.

* İstenmesi halinde okul öğrencilerine 40 Euro karşılığında sağlık sigortası hizmeti de sunmaktadır.

* International House Dublin, “Unaccompanied Minor” olarak seyahat eden öğrencilerden seyahat başı 100 Euro ücret almaktadır.