Churchill House School of English Language - Ramsgate Yaz Okulu Logo

Churchill House School of English Language - Ramsgate Yaz Okulu

İngiltere / Ramsgate

Okulun Resmi Web Sitesini İncelemek İçin Tıklayın

Churchill House School of English Language - Ramsgate Yaz Okulu Hakkında

Ramsgate Homestay programı Churchill House’ un kendi binalarında gerçekleştirilmektedir. Güney Kent bölgesinde kalan okul, şehir merkezine 10 dakika yürüme mesafesindedir.

Ramsgate Homestay programıyla Churchill House öğrencilerine haftada 15 saat genel İngilizce eğitimi vermektedir. 12 - 15 yaş aralığındaki öğrencileri için haftada 4 gündüz, 4 akşam aktivitesi, 1 yarım gün ve 1 tam gün gezi içeren Klasik Yaz Okulu Plus Programı sunan Churchill House, 16 - 17 yaş aralığındaki öğrencileri için bu programa farklı seçenekler olarak 4 gündüz, 5 akşam aktivitesi içeren Klasik Yaz Okulu Programı ve 5 akşam aktivitesi, haftada bir tam gün gezi ve seçime bağlı olarak haftada 20 saat ya da 25 saat İngilizce eğitimi içeren Yoğun İngilizce Programı sunmaktadır. Öğrenciler konakladığı ailelerin bir çoğu okula 20 dakika yürüme mesafesindedir fakat toplu taşıma mesafesinde bulunan aileler de bulunmaktadır.

Programlar

Eğitim Verilen Mekan

Kurs Merkezi

Yaş Aralığı

16-17

Program Tarihleri

16 Haziran - 24 Ağustos

Program Süresi

2-10 Hafta

Sınıf Mevcudu

15

Okul Öğrenci Kapasitesi

300

Mesafeler

Londra 2 saat

En Yakın Havaalanı

Londra Heathrow Havaalanı

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı (Paylaşımlı Oda)

Haftalık Ders Saati

20 Saat, 25 Saat

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Klasik Yaz Okulu Programı: Gezi bulunmamaktadır. Klasik Yaz Okulu Plus Programı: Haftada 1 tam ve 1 yarım gün gezi bulunmaktadır. Yoğun İngilizce Programı: Haftada 1 tam gün gezi bulunmaktadır

Tam Günlük Geziler

Londra, Oxford, Cambridge, Leeds Kalesi, London Eye (Opsiyonel), Thorpe Park (Opsiyonel), Brighton (Opsiyonel), London Dungeon (Opsiyonel), Chelsea Futbol Stadyumu (Opsiyonel), Madame Tussauds Müzesi.

Yarım Günlük Geziler

Canterbury, Dover Kalesi, Broadstairs.

Aktiviteler

Futbol, Basketbol, Yüzme, Drama, El İşleri, Tenis, Karaoke, Disko Geceleri, Board Oyunları, Film Geceleri, Barbekü Geceleri, Uluslararası Partiler, Kostüm Partileri, Maske Yapımı, Dans, Bingo, Rounders, Bayrak Kapmaca, Patates Oyunu, Hazine Avı, British Bulldog, Kriket, Rugby.

Fiyat Listesi

Program / Süre

2 Hafta

3 Hafta

4 Hafta

+ Hafta

Klasik Yaz Okulu

£ 1110

£ 1545

£ 1980

£ 435

Klasik Yaz Okulu Plus

£ 1230

£ 1725

£ 2220

£ 495

Yoğun İngilizce (Haftada 20 Saat)

£ 1200

£ 1680

£ 2160

£ 480

Yoğun İngilizce (Haftada 25 Saat)

£ 1290

£ 1815

£ 2340

£ 525

* Havaalanı gidiş ve dönüş transferleri program ücretine dâhil olup Heathrow ya da Gatwick Havaalanlarından yapılacak olan pazar günü 09:00 - 17:00 arası varış ve cumartesi günü 10:00 - 18:00 arası ayrılışlarda geçerlidir. Farklı havalimanı, tarih ve saat tercihlerinde fiyat değişecektir.

* 16 Haziran - 14 Temmuz tarihleri ve bu tarihlerin arasındaki başlangıçlarda programlara haftalık 45 GBP ek ücret eklenecektir.

* Unaccompanied Minor olarak seyahat eden öğrenciler için £35 ek ücret alınmaktadır.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  19 Yıllık Deneyim
  20000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.