Alpadia - Torquay Yaz Okulu

Lokasyon ikonu Torquay - İngiltere
Alpadia - Torquay Yaz Okulu görseli
Alpadia - Torquay Yaz Okulu
Lokasyon İkonu Torquay - İngiltere
Resmi websitesini incelemek için tıklayınız
Alpadia - Torquay Yaz Okulu genel resmi
Alpadia - Torquay Yaz Okulu Hakkında

Alpadia Torquay Yaz Okulu Programı, İngiliz Riviera’sı olarak bilinen, zengin kültürü ve tarihi ile tanınan Torquay şehrindedir. Torquay şehri, harika plajları, marina ve yatları ile mükemmel bir sahil şehridir. Okul, şehir merkezine 5 dakika uzaklıktadır. Plymouth, Exeter ve Bristol gibi şehirler Toquay'a kolay ulaşım mesafesindedir. Alpadia Torquay, İngiltere 'de Yaz Okulu programlarına katılmak isteyen öğrenciler için uygun fiyatlı, kaliteli ve güvenli bir opsiyondur. Alpadia Torquay merkezinde yetişkin öğrencilerin de farklı zaman aralıklarında eğitim alıyor olması İngiltere'de dil eğitimine küçük yaş grubu kardeşleri ile katılmak isteyen öğrenciler için bir alternatif sunar.

 

Haftada 15 saat Genel İngilizce eğitimiyle Klasik Yaz Okulu programı sunulan bu merkezimizde öğrencilerimiz çift kişilik paylaşımlı odalarda aile yanında konaklamaktadırlar. Konaklanan aileler genellikle okula maksimum 20 dakika mesafesindedir. Alpadia Torquay yaz okulunda her seviye için genel İngilizce programları sunulmaktadır.

 

Öğrenciler, yaz boyunca dil eğitimlerinin yanı sıra birçok eğlenceli aktiviteye ve geziye katılma fırsatına sahiptir. Her hafta, öğrencilere öğleden sonraları çeşitli aktiviteler sunulmaktadır. Bu aktiviteler arasında bowling, barbekü partileri, diskolar, film geceleri, golf, kano aktiviteleri, bireysel sporlar ve takım sporları, tenis, tişört dizayn aktiviteleri, su parkı gezileri, hayvanat bahçesi ve akvaryum gezileri, fotoğraf yarışmaları gibi etkinlikler bulunur. Ayrıca, şehir ve yakın çevre gezileri de düzenlenir. Bu geziler arasında Brixham, Cockington, Kents Cavern, Dartmouth, Torre Abbey, Plymouth, Exeter gibi güzel bölgeler ve şehirler bulunmaktadır.

 

Kaplan-Alpadia Torquay Yaz Okulu, öğrencilere modern olanaklar sunar. Bu olanaklar arasında interaktif beyaz tahtalarla donatılmış aydınlık ve geniş sınıflar, WIFI, bilardo masası ve televizyon bulunan bir öğrenci salonu, kafeterya (kafeteryada atıştırmalıklar için otomatlar ve sıcak-soğuk yemekler sunulur) ve öğrencilerin masa tenisi oynayabilecekleri ve spor aktiviteleri için kullanabilecekleri açık hava bölgeleri bulunur.

Eğitim ikonu
Eğitim Verilen Mekan
Kurs Merkezi
Yaş ikonu
Yaş Aralığı
12-17
Tarih ikonu
Program Tarihleri
09 Haziran – 10 Ağustos 2024
Tarih ikonu
Program Süresi
2-9 Hafta
Sınıf ikonu
Sınıf Mevcudu
15
Mezuniyet ikonu
Okul Öğrenci Kapasitesi
80
Tarih aralığı ikonu
Mesafeler
Londra 3,5 Saat
Havaalanı ikonu
En Yakın Havaalanı
Londra Heathrow Havaalanı
Konaklama ikonu
Konaklama Seçenekleri
Aile Yanı (Standart Paylaşımlı Oda)
Kurs ikonu
Haftalık Ders Saati
15 Saat
Geziler
Her hafta bir tam gün dört veya beş yarım gün gezi düzenlenmektedir. Öğrencilerin isteklerine göre aktivite veya gezi olarak planlanmaktadır. Opsiyonel olarak Pazar günleri de ek geziler düzenlenebilir. düzenlenebilir.

Tam Günlük Geziler

Exeter, Plymouth, Dartmouth ve Totnes, Ulusal Akvaryum Müzesi.

Yarım Günlük Geziler

Brixham, Cockington, Tekne Turu, Splash Down Water Park, Paignton Hayvanat Bahçesi, Kents Cavern, Torre Abbey.
Aktiviteler
Bowling, Barbekü Partisi, Disko Partisi, Film Gecesi, Golf, Kano Aktiviteleri, Bireysel Sporlar ve Takım Sporları, Tenis, Tişört Dizayn Aktivitesi, Su Parkı Gezisi, Hayvanat Bahçesi Gezisi, Akvaryum Gezisi, Fotoğraf Yarışmaları.

2024 Alpadia - Torquay Yaz Okulu Fiyat Listesi

Program/Süre 2 Hafta 3 Hafta 4 Hafta Ekstra haftalar
Klasik Yaz Okulu £1.665 £2.320 £2.975 £ 655

* Program fiyatlarına kayıt, kurs, tam pansiyon konaklama, aktivite ve geziler, havaalanı transfer hizmetleri dahildir.

* Havalimanı gidiş ve dönüş transferleri program ücretine dahil olup Heathrow Havalimanı’ndan her Pazar 08:00 - 20:00 arası gelişler ve her Cumartesi 08:00 - 20:00 arası ayrılışlar için geçerlidir. Farklı zaman ve havalimanı tercihlerinde ücret farkı oluşacaktır.

* Kaplan/Alpadia Okulları tarafından haftalık 15 İngiliz Sterlini karşılığında Sağlık Sigortası sunulmaktadır.

* Okul, 16 yaş altı öğrenciler ekstra 40 GBP Unaccompanied Minor Fee ücreti talep edebilir.