Twin - Eastbourne Yaz Okulu

Lokasyon ikonu Eastbourne - İngiltere
Twin - Eastbourne Yaz Okulu görseli
Twin - Eastbourne Yaz Okulu
Lokasyon İkonu Eastbourne - İngiltere
Resmi websitesini incelemek için tıklayınız
Twin - Eastbourne Yaz Okulu genel resmi
Twin - Eastbourne Yaz Okulu Hakkında

TWIN Eastbourne Yaz Okulu, yıllar boyunca Krallar, Kraliçeler ve Britanya Başbakanları da dahil olmak üzere etkileyici bir konuk listesine sahip olan, 18. yüzyıldan kalma İngiliz malikanesinde öğrencilerine etkileyici bir yaz okulu deneyimi sunuyor. Bu programda 8-17 yaş aralığındaki öğrenciler, sahile sadece birkaç dakika uzaklıktaki bu konumda, güzel arazilere sahip tarihi bir binada eğitim görmenin keyfini çıkarabilirler. Tenis kortları ve futbol sahası bulunan 10 hektarlık özel arazide çeşitli etkinliklere katılabilir, içerisinde Londra ve Brighton gezilerinin de bulunduğu gezilerden faydalanabilirler. Roma işgaline kadar uzanan zengin mimarisi ve sosyal tarihi ile Eastbourne, etkileyici bir şehirdir.

 

TWIN Eastbourne, kurs merkezi ile aynı yerde bulunan yurt konaklaması sunmaktadır. Öğrencilerin güvenli bir şekilde konaklayabileceği bir seçenektir. Bunun yanı sıra, aile yanında paylaşımlı oda seçeneği de sunulmaktadır. TWIN Eastbourne Yaz Okulu, iki haftalık (13 gecelik) programlar için Bronz ve Platin olmak üzere iki paket seçeneği sunar. Tüm merkezler için başlangıç paketi olan Bronz Paket, öğrencilerin ilgi çekici yerler için ek ücretlerle deneyimlemek istediklerini özelleştirebilecekleri bir deneyim sunar. Bronz Paket'te otobüsle 2 tam günlük gezi, 2 yarım günlük gezi fiyata dahilken, öğrenciler turistik mekanlara ekstra giriş ücretleri karşılığında giriş sağlayabilir. Birinci sınıf paket ise Platin Pakettir, her şeyi içerir. Bu pakette öğrenciler tüm giriş ve seyahat dahil ikonik turistik yerleri ve gezileri deneyimleyeceklerdir. Platin Paket'te otobüsle 4 tam günlük gezi, 4 yarım günlük gezi sunulmakta olup turistik yerlere girişler dahildir.

Eğitim ikonu
Eğitim Verilen Mekan
Kurs Merkezi
Yaş ikonu
Yaş Aralığı
8-17
Tarih ikonu
Program Tarihleri
14 Haziran-23 Ağustos 2024
Tarih ikonu
Program Süresi
2 Hafta
Sınıf ikonu
Sınıf Mevcudu
15
Mezuniyet ikonu
Okul Öğrenci Kapasitesi
170
Tarih aralığı ikonu
Mesafeler
Londra 1.5 Saat
Havaalanı ikonu
En Yakın Havaalanı
Londra Gatwick Havaalanı
Konaklama ikonu
Konaklama Seçenekleri
Aile Yanı (Paylaşımlı Oda), Yurt Standart (Paylaşımlı Oda)
Kurs ikonu
Haftalık Ders Saati
15 Saat
Geziler
Bronz paket için: Her hafta bir tam bir yarım gün gezi düzenlenir. Platin paket için her hafta iki tam iki yarım gün gezi düzenlenmektedir.

Tam Günlük Geziler

London, Brighton

Yarım Günlük Geziler

Smugglers Mağarası, Seven Sister's Country Park, Hasting, Hertsmonceux Kalesi, Gözlemevi ve Bilim Merkezi
Aktiviteler
Sportif Aktiviteler, Bowling, Roller Skating, Sahile Hazine Avı, Yetenek Geceleri, Film Gecesi, Hediyelik Eşya Alışverişi, Sanatsal ve El Beceri Aktiviteler, Disco, Quiz, Barbekü, Karaoke.

2024 Twin - Eastbourne Yaz Okulu Fiyat Listesi

Program/Süre 2 Hafta
Klasik Yaz Okulu (Bronz) £2.019
Klasik Yaz Okulu (Platin) £2.387

* Program fiyatlarına kayıt, kurs, tam pansiyon konaklama, aktivite ve geziler, havaalanı transfer hizmetleri dahildir.

* Transfer ücretine Londra'daki tüm havalimanları için uçuşlar dahildir. Tüm transfer ücretlerine varışta karşılama hizmeti dahildir. Ayrıca öğrencilere çıkışta check-in işlemleri sırasında eşlik edilmektedir. Havaalanında karşılama için bir saatten fazla gecikmeler ek ücrete tabi olacaktır. (20:00 - 06:00 arası gelişler ve 22:00 - 06:30 arası gidişler için, kişi başı 25£.)

* Havayolu şirketinden Refakatsiz Çocuk Hizmeti rezervasyonu yaptıran kişilerin 150 £ ek ücret ödemesi gerekecektir.

* 1, 3 ve 4 haftalık programlar istek üzerine sunulmaktadır. 2 haftadan uzun eğitim planlamalarınız için danışmanınızla iletişime geçebilirsiniz.