Kings Young Learners - Bournemouth Yaz Okulu Hakkında

Geniş kumsalları, temiz havası, parkları ve bahçeleriyle dinamik bir şehir olan Bournemouth öğrencilerin yaz kampı için en çok tercih ettiği bölgelerden biridir. Kings Bournemouth Yaz Okulu, şehir merkezi ve sahile sadece yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Her gün farklı aktivitelerin yapıldığı programda öğrencilere birçok farklı konaklama seçeneği sunulmaktadır. Aile Yanı konaklamalar genellikle okula otobüs ile kısa mesafede olup çift kişilik oda şeklindedir.

Lulworth Yurdu okula 15 dakika yürüme mesafesinde olup özel banyolu tek kişilik odalarda konaklama sunmaktadır. Charminster Yurdu ise okula 20 dk yürüme mesafesinde olup konaklamalar çift kişilik özel banyolu odalardır. Yurt konaklamalarda restoran, çamaşırhane ve 7/24 güvenlik hizmeti sunulmaktadır.

Programlar

Eğitim Verilen Mekan

Kurs Merkezi

Yaş Aralığı

14-17

Program Tarihleri

14 Haziran - 23 Ağustos 2020

Program Süresi

2-4 Hafta

Sınıf Mevcudu

15

Okul Öğrenci Kapasitesi

150

Mesafeler

Londra 2 Saat

En Yakın Havaalanı

Londra Heathrow Havaalanı

Konaklama Seçenekleri

Aile / Yurt Standart Tek Kişilik / Paylaşımlı Oda

Haftalık Ders Saati

15 Saat

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Her hafta 1 tam ve 1 yarım gün gezi düzenlenmektedir

Tam Günlük Geziler

Bath, Oxford, Brighton, Portsmouth, Londra, Windsor.

Yarım Günlük Geziler

Salisbury and Stonehenge, New Forest, Poole Quay and old town, Corfe Castle and Swanage, Weymouth, Winchester, Christchurch

Aktiviteler

Badminton, Barbekü, Disko, Film Geceleri, Futbol Turnuvaları, Karaoke, Mini Olimpiyatlar, Yüzme, Yetenek Showları, Takım Oyunları, Çeşitli Konsept Partiler, Voleybol

2020 Yaz Okulu Fiyat Listesi

Badminton, Barbekü, Disko, Film Geceleri, Futbol Turnuvaları, Karaoke, Mini Olimpiyatlar, Yüzme, Yetenek Showları, Takım Oyunları, Çeşitli Konsept Partiler, Voleybol

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  19 Yıllık Deneyim
  20000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

Work and Travel Katılımcılarımızın Dikkatine

Program ana sponsorumuz olan CIEE' nin COVID-19 (Coronavirus) ile ilgili güncellemelerini aşağıdaki linkten takip etmenizi tavsiye ederiz.

https://www.ciee.org/about/blog/covid-19-program-updates-exchange-participants

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.