Kaplan International Languages - San Diego Yaz Okulu Logo

Kaplan International Languages - San Diego Yaz Okulu

Amerika / San Diego

Okulun Resmi Web Sitesini İncelemek İçin Tıklayın

Kaplan International Languages - San Diego Yaz Okulu Hakkında

Kaplan International Languages, yılda 150 farklı ülkeden 40,000’ den fazla öğrenciye 80 yılı aşan tecrübesiyle İngilizce dil eğitimi veren, sektörün öncü okullarındandır. 6 farklı ülkede toplamda 30’ un üzerinde eğitim merkezi bulunmaktadır. Bu merkezlerden biri de 2014 yılında dekore dilen, modern teknoloji ile donatılmış 20 sınıfı bulunan, tarihi Gaslamp Quarter’ da bulunan Kaplan San Diego’ dur.

Kaplan International Languages, San Diego merkezinde, yaz aylarında 14-17 yaş öğrencilere haftada 15 saat İngilizce eğitimi, en az 3 öğleden sonra aktivitesi ve 1 tam gün gezi içeren yaz okulu programı sunmaktadır. Kaplan San Diego Yaz Okulu programına katılan öğrenciler aile yanında iki kişilik odalarda konaklamaktadırlar ve ulaşım için öğrencilere toplu taşıma kartı ücretsiz olarak verilmektedir.

Programlar

Eğitim Verilen Mekan

Kurs Merkezi

Yaş Aralığı

14-17

Program Tarihleri

28 Haziran - 16 Ağustos 2020

Program Süresi

2-7 Hafta

Sınıf Mevcudu

15

Okul Öğrenci Kapasitesi

80

Mesafeler

San Diego Şehir Merkezi

En Yakın Havaalanı

San Diego Uluslararası Havaalanı

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı (Paylaşımlı Oda)

Haftalık Ders Saati

15 Saat

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Haftada 1 tam gün gezi ve en az 3 yarım gün gezi / aktivite bulunmaktadır

Tam Günlük Geziler

Del Mar Fairgrounds San Diego Fuarı, San Diego Şehir Turları, Los Angeles Şehir Turu, San Diego Hayvanat Bahçesi, Disneyland, Universal Stüdyoları.

Yarım Günlük Geziler

USS Midway, La Jolla Koyu, Horton Plaza Sinema, Seaport Village, Kayaking, Little Italy, Birch Aquarium, Kaya Tırmanma, Mission Plajında Şenlik Ateşi, San Diego Eski Şehir Turu, Surf Dersleri, Comic Con Gezisi.

Aktiviteler

Futbol, Basketbol, Yüzme, Plaj Oyunları ve Eğlenceleri, Dağcılık ve Tırmanma, Sörf, Bisiklet Sürme, Bowling, Mini Golf, Film Geceleri, Takım Oyunları.

2020 Yaz Okulu Fiyat Listesi

Program / Süre

2 Hafta

3 Hafta

4 Hafta

Klasik Yaz Okulu

$ 2830

$ 3930

$ 4895

* Haftalık yaz okulu program ücretlerine kayıt, eğitim, konaklama, aktivite programları, geziler ve detayları aşağıda belirtilen havaalanı transfer hizmetleri dahildir. Fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup okullar fiyatlar üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* Havaalanı gidiş ve dönüş transferleri program ücretine dâhil olup San Diego Havaalanından pazar günü varış ve cumartesi günü ayrılışlarda geçerlidir. Farklı havalimanı tercihlerinde fiyat değişecektir.

* Kaplan International, 14-15 yaş öğrenciler için haftalık 50 USD, 16-17 yaş öğrenciler için haftalık 45 USD karşılığında sağlık sigortası hizmeti sunmaktadır.

* Unaccompanied Minor olarak seyahat eden öğrenciler için 50 USD ek ücret alınmaktadır.

* Tam günlük geziler arasında opsiyonlu geziler de bulunmaktadır.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.