Kings Young Learners - London South Bank Yaz Okulu

Lokasyon ikonu Londra - İngiltere
Kings Young Learners - London South Bank Yaz Okulu görseli
Kings Young Learners - London South Bank Yaz Okulu
Lokasyon İkonu Londra - İngiltere
Resmi websitesini incelemek için tıklayınız
Kings Young Learners - London South Bank Yaz Okulu genel resmi
Kings Young Learners - London South Bank Yaz Okulu Hakkında

South Bank Üniversite'sinin modern kampüsünde gerçekleştirilen Kings Yaz Okulu Programı’nda öğrenciler şehrin tam kalbinde Thames Güney kıyısındaki mükemmel konumu, Borough Market, Tate Modern gibi popüler noktalara kısa bir yürüme mesafesinde yer alan Central London merkezi London South Bank Üniversitesi'nde eğitim alırlar aynı zamanda yapılan günlük gezilerle Londra’yı daha yakından tanıma fırsatı bulurlar.

 

120 yılı aşkın süredir eğitim veren İngiliz üniversitelerinden biri olan London South Bank Üniversitesi'nde şehrin kalbindeki muhteşem konumu, modern tesisleri, spor alanları, tek kişilik odalarda konaklama fırsatı ve London Eye manzarasıyla öğrencilerine unutulmaz bir yaz deneyimi yaşatmayı amaçlamaktadır.Kings Young Learners South Bank Yaz Okulu, yaz tatilini Londra’nın tam merkezinde hem şehri yakından tanıyarak değerlendirmek hem de eğitim alıp İngilizcelerini geliştirmek isteyen öğrenciler için idealdir.

 

Yaz döneminde Kings Young Learners organizasyonluğunda, İngiltere'nin önemli üniversitelerinden biri olan London South Bank University bünyesinde sunulan Central London (South Bank) yaz programları 13-17 yaş arasındaki uluslararası öğrencilerin katılımına açıktır.

 

Okul öğrencilerimize farklı tarihlerde, iki farklı konaklma imkanı sunmaktadır - Main Residences (David Bomberg & McLaren House Campus) : Ana kampüse 5 dk yürüme mesafesindedir. tek kişilik özel banyolu odalar sunulmaktadır. Alexander Fleming Residence : Metro istasyonuna 5 dk, LSBU's öğrenim ve dinlenme tesislerine kısa bir yürüme mesafesindedir. Öğrenciler Alexander Fleming yurduna otobüs ile 15 dakika içerisinde ulaşım sağlayabilirler. Tek kişilik odalar, paylaşımlı banyo sunulmaktadır ve sadece 3 Temmuz-7 Ağustos tarihleri arasında sunulmaktadır.

Eğitim ikonu
Eğitim Verilen Mekan
Üniversite Kampüsü
Yaş ikonu
Yaş Aralığı
13-17
Tarih ikonu
Program Tarihleri
26 Haziran - 21 Ağustos 2024
Tarih ikonu
Program Süresi
2-4 Hafta
Sınıf ikonu
Sınıf Mevcudu
15
Mezuniyet ikonu
Okul Öğrenci Kapasitesi
100
Tarih aralığı ikonu
Mesafeler
Londra Merkez
Havaalanı ikonu
En Yakın Havaalanı
Heathrow
Konaklama ikonu
Konaklama Seçenekleri
Yurt (Tek Kişilik Özel Banyolu Oda), Yurt (Standart Tek kişilik Oda)
Kurs ikonu
Haftalık Ders Saati
15 Saat
Geziler
Haftada 2 tam gün, 4 veya 5 yarım gün gezi düzenlenmektedir.

Tam Günlük Geziler

Greenwich, Brighton, Canterbury, Cambridge, Oxford, Windsor, Portsmouth, Sky Garden Notting Hill & Portobello Market

Yarım Günlük Geziler

Covent Garden, The Shard, London Eye, Natural History Museum, Science Museum, British Museum, National Gallery, Madame Tussauds, Tower Bridge.
Aktiviteler
Kapalı Spor Salonu Oyunları, Sinema Geceleri, Karaoke, Eğlenceli Bilgi Yarışmaları ve her gün farklı olarak düzenlenen Gece Aktiviteleri.

2024 Kings Young Learners - London South Bank Yaz Okulu Fiyat Listesi

Program/Süre 2 Hafta 3 Hafta 4 Hafta
Klasik Yaz Okulu £2945 £4310 £5675

* Haftalık yaz okulu program ücretlerine kayıt, eğitim, tam pansiyon konaklama, aktivite programları, geziler ve detayları aşağıda belirtilen havaalanı transfer hizmetleri dahildir. Fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup okullar fiyatlar üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* Program fiyatına dahil olan havaalanı transfer hizmetleri Heathrow Havalimanından çarşamba günü 10:00 - 18:00 arası varış ve 11:00 -19:00 arası ayrılışlar için geçerlidir. Farklı havalimanı veya saat tercihlerinde ücret farkı oluşacaktır.

* Kings Young Learners tarafından haftalık £6 karşılığında Sağlık sigortası sunulmaktadır.

* Kings Young Learners 16 yaş altı öğrenciler için £75 Unaccompanied Minor servis ücreti talep edebilir.