Bucksmore Education - St Hilda's College Hakkında

Bucksmore Education Yaz Okulları , 40 yıldır İngiltere'nin en prestijli üniversite ve kolejlerinde nitelikli yaz okulu programları düzenlemektedir. Oxford’ da, Dünyaca ünlü Oxford Üniversitesi’nin 1893 yılında kurulmuş olan St.Hilda’s koleji şehir merkezine 10 dakika yürüme mesafesindedir. Cherwell Nehrinin kıyısında ki bu kampüs öğrencilere Dünyaca ünlü bir üniversitede yüksek akademik standartlarda bir yaz okulu deneyimi sunmaktadır.

Bucksmore St Hilda’s Yaz Okulu Programı kapsamında öğrencilere 25 saatlik yoğun dil eğitimi sunulmaktadır. Program ayrıca son derece zengin gezi ve aktivite programına da sahiptir. Bu programda öğrenciler dünyaca ünlü Oxford Üniversitesi’nin tarihi kolejinin sınıflarında ders alıp, yurtlarında konaklayıp, kampüsünde zaman geçirerek unutamayacakları bir deneyim yaşayacaklardır.

Bucksmore St Hilda's Yaz Okulu Yoğun İngilizce programında öğrenciler temel dil becerileri olan konuşma, dinleme, okuma ve yazma eğitimlerinin yanı sıra sınav teknikleri, IELTS hazırlık, yaratıcı yazı yazma teknikleri, proje hazırlama ve sunum gibi farklı eğitimlerde almaktadır. Bucksmore Yaz Okulu Programı sonunda öğrenciler kurs sonu değerlendirmesine tabi tutularak CEFR 'a (Common European Framework) uygun dil seviyelerini belirlemiş olurlar.

Programlar

Eğitim Verilen Mekan

Üniversite Kampüsü

Yaş Aralığı

13-16 Yaş

Program Tarihleri

28 Haziran-9 Ağustos 2022

Program Süresi

2-6 Hafta

Sınıf Mevcudu

11

Okul Öğrenci Kapasitesi

80

Mesafeler

Londra 1,5 Saat

En Yakın Havaalanı

Heathrow

Konaklama Seçenekleri

Yurt (Standart Tek Kişilik Oda), Yurt (Standart Paylaşımlı Oda)

Haftalık Ders Saati

25 Saat

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Haftada iki tam gün gezi düzenlenmektedir.

Tam Günlük Geziler

Londra, Bristol, Thorpe Park, Warwick, Bath, Cambridge, Windsor ve dahası

Yarım Günlük Geziler

Oxford şehir turları, Blenheim Sarayı ve dahası

Aktiviteler

Spor Aktiviteleri, Bilgi Yarışmaları, Piknik, Film Geceleri, Karaoke, Moda Gösterileri, Sandal Turu ve dahası...

2022 Yaz Okulu Fiyat Listesi

Program/Süre

2 Hafta

3 Hafta

4 Hafta

 +Hafta

Yoğun İngilizce

£ 3400

£ 5100

£ 6800

£ 1700

* Haftalık yaz okulu program ücretlerine kayıt, eğitim, konaklama, aktivite programları, geziler ve detayları aşağıda belirtilen havaalanı transfer hizmetleri dahildir. Fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup okullar fiyatlar üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* Program fiyatına dahil olan havaalanı transfer hizmeti belirlenen günlerde 10:00-22:00 arası yapılan varış ve ayrılışlar için geçerlidir.

* Program ücretine sağlık sigortası dâhildir.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.