Bucksmore Education - Magdalene College Hakkında

40 yıldır İngiltere’nin en prestijli üniversite ve kolejlerinde nitelikli yaz okulu programları düzenleyen Bucksmore Education, klasik yaz okulu programları dışında farklı program ve eğitim beklentileri olan öğrencilere hizmet vermektedir. 

Magdalene College , Dünyaca Ünlü Cambridge Üniversitesi’nin 1428’ de kurulmuş 7. Kolejidir. Magdalene College, Cam Nehri’nin hemen kıyısında bulunmakta olup tarihi bir kampüse sahiptir. Oxford-Cambridge Advanced Studies Programı, İngilizce yeterliliğine sahip, İngilizce seviyesi minimum C1 düzeyinde olan, klasik yaz okulu programları dışında akademik açıdan kendini geliştirmek isteyen üst düzey öğrenciler için hazırlanmıştır. Bu İngiltere yaz okulu programı kapsamında öğrenciler üniversite seviyesinde 20 farklı dersten ikisini tercih ederek Oxford Cambridge Üniversitesi eğitim metodolojisi ile haftada 20 saat bu dersleri alırlar. Ayrıca iki haftalık sürede 9 saatlik workshoplara katılırlar. Kurs sonunda öğrencilere özel mezuniyet töreni düzenlenir.

Programın bir amacı da öğrencilere Oxford ve Cambridge Üniversitesinde eğitim alma deneyimi sunmaktır. Magdalene College İngiltere yaz okulu programında ayrıca akşam aktiviteleri ve hafta sonu gezileri yapılmaktadır. 

Programlar

Eğitim Verilen Mekan

Üniversite Kampüsü

Yaş Aralığı

16-18

Program Tarihleri

12 Temmuz - 09 Ağustos 2022

Program Süresi

2-4 Hafta

Sınıf Mevcudu

8

Okul Öğrenci Kapasitesi

70

Mesafeler

Londra 1 Saat

En Yakın Havaalanı

Stansted

Konaklama Seçenekleri

Yurt (Standart Tek Kişilik Oda)

Haftalık Ders Saati

23 Saat

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Haftada iki tam gün gezi düzenlenmektedir.

Tam Günlük Geziler

Londra, Brighton ve Oxford

Yarım Günlük Geziler

Cambridge şehir merkezi, kolejler ve müzeler

Aktiviteler

Oxford' da Resmi Yemekler, Spor Aktiviteleri, Dağcılık, Binicilik, Yetenek Şovları , Karaoke

2022 Yaz Okulu Fiyat Listesi

Program/Süre

2 Hafta

3 Hafta

4 Hafta

Üniversiteye Hazırlık

£ 4500

£ 6750

£ 9000

* Haftalık yaz okulu program ücretlerine kayıt, eğitim, konaklama, aktivite programları, geziler ve detayları aşağıda belirtilen havaalanı transfer hizmetleri dahildir. Fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup okullar fiyatlar üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* Program fiyatına dahil olan havaalanı transfer hizmeti belirlenen günlerde 10:00-22:00 arası yapılan varış ve ayrılışlar için geçerlidir.

* Program ücretine sağlık sigortası dâhildir.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.