Bucksmore Education - Magdalene College Hakkında

İngiltere'nin en prestijli şehirlerinden biri olan Cambridge eğitim ve öğretim konusunda köklü bir geçmiş ile eğlenceli ve canlı bir ortamı bir araya getiren, gençler için ideal bir öğrenim yeridir. Magdalene College, dünyaca ünlü Cambridge Üniversitesi’nin 1428’de kurulmuş 7. Kolejidir. Magdalene College, Cam Nehri’nin hemen kıyısında bulunmakta olup tarihi bir kampüse sahiptir. 40 yıldır İngiltere’nin en prestijli üniversite ve kolejlerinde nitelikli yaz okulu programları düzenleyen Bucksmore Education, klasik yaz okulu programları dışında farklı program ve eğitim beklentileri olan öğrencilere burada hizmet vermektedir. 

Cambridge Advanced Studies Programı, İngilizce yeterliliğine sahip, İngilizce seviyesi minimum C1 düzeyinde olan, klasik yaz okulu programları dışında akademik açıdan kendini geliştirmek isteyen üst düzey öğrenciler için hazırlanmıştır. Bu İngiltere yaz okulu programı kapsamında öğrenciler, üniversite 1. sınıf seviyesinde sekiz farklı dersten ikisini tercih ederek Cambridge Üniversitesi eğitim metodolojisi ile haftada 20 saat bu dersleri alırlar. Bu dersler, İşletme, İnşaat ve Makina Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve IT, Çevre Bilimleri ve Coğrafya, Matematik, Tıp, Fizik ve Psikolojidir. Öğrenciler iki haftalık sürede 9 saatlik workshoplarla birlikte toplamda 46 saat ders alırlar. Kurs sonunda öğrencilere özel mezuniyet töreni düzenlenir. Programın bir amacı da öğrencilere Oxford ve Cambridge Üniversitesinde eğitim alma deneyimi sunmaktır. Magdalene College İngiltere yaz okulu programında ayrıca akşam aktiviteleri ve hafta sonu gezileri sunmaktadır. 

Öğrenciler kampüs içinde Malory, Benson ve Buckingham bloklarında tek kişilik 4-6 kişilik paylaşımlı banyosu olan odalarda konaklarlar. Kız ver erkek öğrenciler ayrı katlara yerleştirilirler. Tüm dersler ve yemekler Cripps bloğunda gerçekleşir. Öğrencilerin programdaki son akşamlarını kutlama fırsatı buldukları 16. yüzyıldan kalma güzel bir yemek odası bulunmaktadır. Öğrenciler, eğitim sonunda kişiselleştirilmiş rapor ve sertifika alırlar. 

Programlar

Eğitim Verilen Mekan

Üniversite Kampüsü

Yaş Aralığı

16-18

Program Tarihleri

11 Temmuz 2023 - 25 Temmuz 2023

Program Süresi

2,4 Hafta

Sınıf Mevcudu

8

Okul Öğrenci Kapasitesi

70

Mesafeler

Londra 1 Saat

En Yakın Havaalanı

Stansted

Konaklama Seçenekleri

Yurt (Standart Tek Kişilik Oda)

Haftalık Ders Saati

23 Saat

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Haftada 2 tam gün gezi düzenlenmektedir.

Tam Günlük Geziler

Londra Nehir Turu, Greenwich, Oxford

Yarım Günlük Geziler

Sunulmamaktadır.

Aktiviteler

Oxford' da Resmi Yemekler, Spor Aktiviteleri, Dağcılık, Binicilik, Yetenek Şovları , Karaoke

2023 Yaz Okulu Fiyat Listesi

Program/Süre

2 Hafta

3 Hafta

4 Hafta

Üniversiteye Hazırlık

£ 5310

-

£ 10620

*Program ücretlerine kayıt, kurs ücreti, konaklama, tam pansiyon yemek, çamaşırhane, aktivite ve geziler, havaalanı transfer ücretleri dahildir. 

*Transferler, Londra Heathrow, Gatwick, Stansed ve St Pancras havalimanlarından belirlenen günlerde saat 10:00-20:00 arasında gerçekleştirilir. Bunun dışındaki havaalalanı, gün ve saatlerde ek ücret talep edilir. 

*31 Aralık 2022 tarihine kadar yapılan kayıtlara %10 indirim uygulanmaktadır. Fiyatları sabitlemek için 31 Aralık'a kadar 500 depozito ödenmesi gerekmektedir. Ayrıca 28 Şubat 2023 tarihine kadar tüm ücretin okula ödenmesi gerekmektedir.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.