Bell - St Albans Hakkında

Yıl boyu İngiltere Yaz Okulu Programlarının sunulduğu Londra’nın kuzeyindeki London Colney bölgesinde bulunan Bell St. Albans Yaz Okulu tren ile 30 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Geleneksel Victorian tarzını koruyan kampüs 60 dönümlük bir alana yayılmıştır ve öğrencilere güvenli ve huzurlu bir atmosferde dil eğitimi ve aktivite opsiyonları sunmaktadır. Tüm sınıflarda akıllı tahtaların bulunduğu kampüste ayrıca sanat odası, bilgisayar odası, yemekhane, ortak alanlar, spor ve okçuluk alanı bulunmaktadır.

11-17 yaş arası öğrencilere İngiltere’de yaz okulu programı sunan merkezde öğrenciler haftada 15 saat İngilizce dil eğitimi alır ve bunun dışında haftada 2 seçmeli ders (toplamda haftada 9 saat) alma hakkı bulunmaktadır. Seçmeli ders kapsamında Okçuluk, El İşleri, İngiliz Edebiyatı, Aşçılık, Dans, Oyunculuk, Film ve Fotoğrafçılık, Futbol, Müzik, Masa Tenisi, Voleybol gibi dersler bulunmaktadır. Her gün akşam aktivitelerinin olduğu okuldaki öğrenciler, her hafta 1 tam gün şehir dışına düzenlenen geziler ile Londra ve Cambridge gibi şehirleri ziyaret edebilirler.

Programlar

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

2 Haftalık program süresince 3 tam günlük gezi programı düzenlenmektedir.

Tam Günlük Geziler

Londra, Oxford, Cambridge

Yarım Günlük Geziler

Bulunmamaktadır.

Aktiviteler

Okçuluk, El İşleri, İngiliz Edebiyatı, Aşçılık, Dans, Oyunculuk, Film ve Fotoğrafçılık, Futbol, Müzik, Masa Tenisi, Voleybol, Yetenek Yarışmaları, Bilgi Yarışmaları, Film Geceleri, Oyun Geceleri

2020 Yaz Okulu Fiyat Listesi

Okçuluk, El İşleri, İngiliz Edebiyatı, Aşçılık, Dans, Oyunculuk, Film ve Fotoğrafçılık, Futbol, Müzik, Masa Tenisi, Voleybol, Yetenek Yarışmaları, Bilgi Yarışmaları, Film Geceleri, Oyun Geceleri

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  19 Yıllık Deneyim
  20000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

Work and Travel Katılımcılarımızın Dikkatine

Program ana sponsorumuz olan CIEE' nin COVID-19 (Coronavirus) ile ilgili güncellemelerini aşağıdaki linkten takip etmenizi tavsiye ederiz.

https://www.ciee.org/about/blog/covid-19-program-updates-exchange-participants

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.