Bell - St Albans Hakkında

Londra’nın kuzeyindeki London Colney bölgesinde bulunan Bell St. Albans Yaz Okulu tren ile şehir merkezine 30 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Geleneksel Victorian tarzını koruyan kampüs 60 dönümlük bir alana yayılmıştır ve öğrencilere güvenli ve huzurlu bir atmosferde dil eğitimi ve aktivite opsiyonları sunmaktadır. Tüm sınıflarda akıllı tahtaların bulunduğu kampüste ayrıca sanat odası, bilgisayar odası, yemekhane, ortak alanlar, spor ve okçuluk alanı bulunmaktadır.

11-17 yaş arası öğrencilere İngiltere’de yaz okulu programı sunan merkezde öğrenciler haftada 15 saat İngilizce dil eğitimi alır ve bunun dışında haftada 2 seçmeli ders (toplamda haftada 9 saat) alma hakkı bulunmaktadır. Seçmeli ders kapsamında El İşleri, İngiliz Sporları, Gazetecilik ve Fitness gibi dersler bulunmaktadır. Her gün akşam aktivitelerinin olduğu okuldaki öğrenciler, her hafta 1 tam gün şehir dışına düzenlenen geziler ile Londra ve Cambridge gibi şehirleri ziyaret edebilirler. St Albans'ta sadece yaz döneminde değil, genç katılımcılar yıl boyu her mevsim eğitim alabilmektedir.

Programlar

Eğitim Verilen Mekan

Özel Lise Kampüsü

Yaş Aralığı

11-17 Yaş

Program Tarihleri

04 Haziran 2023 - 13 Ağustos 2023

Program Süresi

2-11 Hafta

Sınıf Mevcudu

15

Okul Öğrenci Kapasitesi

500

Mesafeler

Londra 30 dk.

En Yakın Havaalanı

Heathrow

Konaklama Seçenekleri

Yurt (Standart Paylaşımlı Oda)

Haftalık Ders Saati

15 Saat

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

İki haftada bir tam gün gezi düzenlenmektedir.

Tam Günlük Geziler

Londra, Cambridge, Windsor, Warwick, Brighton, Oxford

Yarım Günlük Geziler

Bulunmamaktadır.

Aktiviteler

Okçuluk, El İşleri, İngiliz Edebiyatı, Aşçılık, Dans, Oyunculuk, Film ve Fotoğrafçılık, Futbol, Müzik, Masa Tenisi, Voleybol, Yetenek Yarışmaları, Bilgi Yarışmaları, Film Geceleri, Oyun Geceleri

2023 Yaz Okulu Fiyat Listesi

Program/Süre

2 Hafta

3 Hafta

4 Hafta

+ Hafta 

Klasik Yaz Okulu

£ 2765

£ 4100

£ 5435

£ 1335

* Haftalık yaz okulu program ücretlerine kayıt, eğitim, konaklama, aktivite programları, geziler ve detayları aşağıda belirtilen havaalanı transfer hizmetleri dahildir. Fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup okullar fiyatlar üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* Havalimanı gidiş ve dönüş transferleri program ücretine dahil olup Londra Heathrow veya Londra Standsted Havalimanı’ndan 10:00-17:00 arası varışlar ve cumartesi 10:00-17:00 arası yapılan ayrılışlar için geçerli transferlerdir. Farklı havalimanı tercihlerinde, saat farklılıklarında veya özel transfer taleplerinde ücret farkı oluşacaktır. Ayrıca okul 16 yaş altı öğrenciler için tek yön extra 60 GBP ''meet and greet  '' servis bedeli talep edebilir.

* Öğrenciler haftalık 100 GBP ödeyerek Futbol Akademisi ve Sanat & Tasarım Akademisi derslerini alabilirler.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.