IED (Istituto Europeo di Design) Hakkında

İtalya'nın önemli tasarım okullarından bir tanesi olan Insituto Europeo di Design okulu 1966 yılından bu yana hizmet veren bir okul olup;  tasarım, moda, görsel sanatlar, yönetim üzerine sertifika, yaz programları, lisans ve yüksek lisans programları sunmaktadır. 

Eğitim dili İngilizce ya da İtalyanca olan programlar 3 senelik lisans, 1 yıllık master ve sertifika programları ile kısa süreli yaz programlarıdır. Üniversite programları YÖK onaylı olup, mezunlarının işe yerleşme oranı oldukça yüksek olan okul akademik eğitimin yanı sıra sektörün önde gelen şirketleri ile partnerlik ilişkileri doğrultusunda pratik eğitime de oldukça önem vermektedir. 

Okulun İtalya, Ispanya ve Brezilya da merkezleri olup program seçiminize göre eğitim diline göre Milano, Barselona, Cagliari, Como, Floransa, Madrid, Roma, Rio De Janerio, Tornio, Venedik, Sao Paulo okullarında eğitim alınabilir.

Programlar

Program İsmi Başlangıç Tarihi Program Süresi Program Ücreti Minimum Dil Seviyesi
Fashion Communication and Marketing Şubat 2019 30 hafta 12.600 Euro IELTS 5.0 TOEFL IBT 61
Interior and Spatial Design Eylül 2019 15 Hafta 7.000 Euro IELTS 5.0 TOEFL IBT 61

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI