Kings Young Learners - Moreton Hall Aile Programı

Lokasyon ikonu Moreton Hall - İngiltere
Kings Young Learners - Moreton Hall Aile Programı  görseli
Kings Young Learners - Moreton Hall Aile Programı
Lokasyon İkonu Moreton Hall - İngiltere
Resmi websitesini incelemek için tıklayınız
Kings Young Learners - Moreton Hall Aile Programı  genel resmi
Kings Young Learners - Moreton Hall Aile Programı Hakkında

Kings Moreton Hall Yaz Okulu Programı, Shropshire şehrinin Weston Ryhn isimli Küçük bir bölgenin Moreton Hall okullarında 100 hektarlık yemyeşil kampüsünde yapılmakta olup çocuklarıyla birlikte keyifli bir yaz kampı geçirmek isteyen ebeveynler için ideal bir opsiyondur. Oswestry’de bulunan Kings Moreton Hall’dan Manchester ve Liverpool gibi şehirlere kolayca ulaşılabilmektedir. Okul Devasa yeşil bir park alanı, 9 delikli golf sahası, 25 metre uzunluğunda ısıtmalı havuz, modern bir spor salonu, sağlık merkezi, bütün konaklamalarda WİFİ erişimi, IT desteği ve sinema imkanlarına sahiptir.

 

Moretan Hall, çocuklar için haftada 15 saat, ebeveynleri için ise 12 saatlik İngilizce derslerinin sunulduğu, çeşitli aktivite ve gezilerin bulunduğu dopdolu bir yaz programıdır. 3-7 Yaşındaki çocuklar her sabah İngilizce derslerine katılır ve her öğleden sonra Tatil Kulübü'nde İngiliz ve diğer uluslararası çocuklarla birlikte olurlar. 8-12 Yaşındaki Çocuklar İngilizce, Matematik, Bilim, Coğrafya, Sanat ve Spor'u içeren tipik bir İngiliz müfredatını takip ederler. Dil öğrenirken aynı zamanda spor yapıp, çeşitli aktivitelere katılabilmek için mükemmel olanaklara sahip olan bu merkezde aileler çocuklarıyla birlikte aktivitelere katılabilir, çocuklar eğitim alırken ebeveynler de uzman eğitmenler eşliğinde bireysel spor aktivitelere katılabilir veya İngilizce dersleri de alabilirler.

Eğitim ikonu
Eğitim Verilen Mekan
Özel Lise Kampüsü
Yaş ikonu
Yaş Aralığı
3-7, 8-12
Tarih ikonu
Program Tarihleri
7 Temmuz - 4 Ağustos 2024
Tarih ikonu
Program Süresi
2 -4 Hafta
Sınıf ikonu
Sınıf Mevcudu
15 (Çocuklar), 12 (Ebeveyn)
Mezuniyet ikonu
Okul Öğrenci Kapasitesi
20 Aile
Tarih aralığı ikonu
Mesafeler
Londra 3,5 Saat
Havaalanı ikonu
En Yakın Havaalanı
Manchester
Konaklama ikonu
Konaklama Seçenekleri
Yurt (Özel Banyolu Paylaşımlı Oda)
Kurs ikonu
Haftalık Ders Saati
15 Saat (8-12 yaş çocuklar), 3 Saat (3-7 yaş çocuklar), 12 Saat (Ebeveynler)
Geziler
Her hafta 1 tam gün ve 2 yarım gün gezi düzenlenmektedir

Tam Günlük Geziler

Straford - Upon -Avon , Chester, Alton Towers, Warvick Castle, Liverpool, Cadbury World, Ironbridge, Old Trafford/ Home of Manchester United.

Yarım Günlük Geziler

Attingham Park, Kanal Yürüyüşü, Chirk Castle, Powis Castle, Ten - Pin Bowling, Tipik İngiliz Çay Odası Gezisi.
Aktiviteler
Çocuklar için kulüp aktiviteleri kapsamında Okçuluk, El ve Güzel Sanatlar, Badminton, Aşçılık, Dans, Drama, Eskrim, Futbol, Hokey, Kriket, Müzik, Hedef Bulma Oyunları, Rugby. Ayrıca gece aktiviteleri olarak da Disko geceleri, Zumba, Film Geceleri ve Yüzme gibi etkinlikler düzenlenmektedir. Ebeveynler için ise Fitness merkezi, Spor Salonu ve Yüzme havuzu gibi ücretsiz aktivite olanakları sunulmaktadır. Ayrıca belirli bir ek ücret karşılığında profesyonel eğitmenler eşliğinde Tenis, Golf ve Kişisel Fitness eğitimlerinin yanı sıra ek İngilizce dersleri de düzenlenmektedir.

2024 Kings Young Learners - Moreton Hall Aile Programı Fiyat Listesi

Program Süresi 2 Hafta 3 Hafta 4 Hafta
Aile Programı (Ebeveyn) £2.885 £4.285 £5.685
Aile Programı (Çocuk) £2.285 £3.385 £4.485

* Haftalık yaz okulu program ücretlerine kayıt, eğitim, tam pansiyon konaklama, aktivite programları, geziler dahildir. Fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup okullar fiyatlar üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* Havaalanı transfer hizmeti program fiyatına dahil olmayıp , 2-3 kişilik aileler için Manchester veya Liverpool Havalimanlarından yapılan transferler için gidiş dönüş transfer bedeli 300 GBP'dir.

* Kings Young Learners tarafından haftalık £6 karşılığında Sağlık sigortası sunulmaktadır.

* 16 yaş altı öğrenciler için 75 GBP Unaccompanied Minor servis ücreti talep edilebilir

* Günlük 3 öğün yemek , vejeteryan ve isteğe bağlı olarak farklı yemek imkanı sağlanır.