Bucksmore Education - D'Overbroeck's Yaz Okulu Hakkında

İngiltere yaz okulu programlarımızdan Bucksmore Education D'Overbroecks, Oxford şehir merkezinin hemen kuzeyinde yer alan yaz okulu merkezimizdir. Eylül 2017'de tamamlanan muhteşem kampüste yer almaktadır. Bu çarpıcı kampüs, en yeni eğitim teknolojilerine ve modern imkânlara sahiptir, böylelikle genç öğrencilere ideal bir zemin sağlar. D’overbroeck’s, Oxford’un en hızlı gelişen özel liselerinden biridir. Bu İngiltere yaz okulu programı özellikle liseye İngiltere’de devam etmek isteyen veya üniversiteyi İngiltere’de okumak isteyen öğrenciler için uygun bir programdır.

Bu İngiltere yaz okulu merkezindeki Genç Profesyoneller kursunda öğrenciler, İngilizce eğitimin yanında; Tıp, İşletme ve Finans, Mühendislik, Mimarlık gibi alanlardan istedikleriyle ilgili haftada 25 saat olmak üzere ikişer haftalık teorik, pratik ve grup projeleri eğitimi alırlar. Bu programa katılabilmek için öğrencilerin en az B1 seviyesinde İngilizce bilmesi gerekmektedir.

D'Overbroecks'in yatılı yurtlarının üç bloğunda yer alan konaklamalar, erkek ve kız yurdu ayrı olarak tek, çift veya üç yataklı odalardan oluşur ve katlarda paylaşımlı banyo bulunmaktadır. Ayrıca ücretsiz olarak bir çamaşırhane odası da bulunmaktadır.

Programlar

Eğitim Verilen Mekan

Özel Lise Kampüsü

Yaş Aralığı

13-16, 16-18

Program Tarihleri

05 Temmuz - 16 Ağustos 2022

Program Süresi

2-4 Hafta

Sınıf Mevcudu

11

Okul Öğrenci Kapasitesi

80

Mesafeler

Londra 1,5 Saat

En Yakın Havaalanı

Heathrow

Konaklama Seçenekleri

Yurt (Standart Tek Kişilik Oda)

Haftalık Ders Saati

25 Saat

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Haftada iki tam gün gezi düzenlenmektedir.

Tam Günlük Geziler

Londra, Cambridge, Brighton.

Yarım Günlük Geziler

Bulunmamaktadır.

Aktiviteler

Basketbol, Voleybol, Kriket, Hokey, Yoga, Zumba, Modern Dans Şovları, Yetenek Şovları, Karaoke, Oxford Üniversitesi ve Kolej Turları, Yüzme, Buz Pateni

2022 Yaz Okulu Fiyat Listesi

Program / Süre

2 Hafta

3 Hafta

4 Hafta

Genç Profesyoneller (Mimarlık)

£ 3800

£ 5700

£ 7600

Genç Profesyoneller (Mühendislik)

£ 3800

£ 5700

£ 7600

Genç Profesyoneller (İşletme)

£ 3800

£ 5700

£ 7600

* Haftalık yaz okulu program ücretlerine kayıt, eğitim, konaklama, aktivite programları, geziler ve detayları aşağıda belirtilen havaalanı transfer hizmetleri dahildir. Fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup okullar fiyatlar üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* Havaalanı gidiş dönüş transferleri program ücretine dahil olup belirlenen günlerde 10:00 - 20:00 arasındaki varış ve ayrılışlar için geçerlidir.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.