Çin Dil Okulları

DİL OKULLARI
2 Şehir
2 Okul
Çin Dil Okulları Header Görseli
Filtre ikonu Filtrele Arama ikonu
Temizle FİLTRELE Kapatma ikonu
Kapatma ikonu Çin
ŞEHIRLER
OKULLAR

Çin yaklaşık 1.5 milyar nüfusuyla dünyanın en kalabalık ülkesidir, dünya nüfusunun yüzde yirmisini oluşturmaktadır. Çince dünyada en çok konuşulan birinci dil olması, Çin ekonomisinin hızla gelişmesi ve Çin’in uluslararası arenada yükselmesiyle Çince insanlarin ilgisini çekmektedir. Çince Eğitimi sebebiyle Çin, son birkaç yılda hem Türk hem de diğer ülkelerden birçok öğrencinin tercih ettiği ülkelerden biridir. Çin Dil Okulları’nın bu kadar yoğun bir şekilde tercih edilmesinin sebeplerinden bir diğeri de Çin kültürünü öğrenme isteğidir.

Çin Dil Okulları kamu ve özerk akreditasyon kurumları tarafından eğitim, konaklama, fiziksel koşullar, sosyal olanaklar ve daha birçok konuda düzenli olarak denetlenmekte ve bu raporlar kamuya açık bir şekilde yayınlanmaktadır. Akredite olamayan, gerekli yeterlilikleri sağlayamayan okullara vizeye tabi öğrenciler kabul edilmemektedir. Bu sebeple Mandarin House, LTL Mandarin, iMandarin kurumlarca denetlenen okullar öğrencilerin eğitim deneyimlerini sürekli iyileştirme çabasındadırlar.

Çin Dil Okulları , Çin’in Şangay, Pekin ve Guangzhou bölgelerinde yoğunlaşmıştır. Çin’deki dil okullarının bazıları çok merkezlidir.

Çin Dil Kursları birçok farklı konaklama opsiyonu sunmaktadır. Aile Yanı Konaklama öğrencilere hem ana dili Mandarin olan ailelerle pratik yapma olanağı hem de Çin kültürünü yakından tanıma fırsatı sunar. Bu açıdan aile yanı konaklama Çin Dil Eğitimi Konaklama Alternatiflerinden en çok tercih edilenidir. Yurt Konaklamalar ise daha özgür ve daha konforlu konaklama biçimleridir. Çin’deki birçok dil okulu 5-6 öğrencinin birlikte konaklayabilecekleri öğrenci evi seçeneği de sunmaktadır.

Çin’de yaşam öğrenciler için son derece rahattır. Çin’in ulaşım sistemleri çok gelişmiştir. Çin’de ulaşım olarak genelde raylı sistemler tercih edilmektedir. Eğitim alınan şehrin ve ülkenin hemen hemen her noktasına toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür. Çin’in yüzölçümü sebebiyle farklı iklimler görülmektedir. Çin mutfağı çok çeşitli ve lezzetli yemekleriyle meşhurdur. THY’nin Çin’in birçok şehrine direkt uçuşları vardır.

Çin Dil Okulu Fiyatları okula, okulun bulunduğu bölgeye ve eğitim kalitesine göre farklılık göstermektedir. Çin’de Ekonomik Dil Okulu opsiyonları bulunmaktadır. Çin Dil Okulu Kampanyaları da yılın değişik dönemlerinde yapılmaktadır. Birçok okul %15 ile %35 arasında değişen dönemlik indirimler sunmaktadır.

Çin’de Dil Eğitimi ve Çin’de Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Çin Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Çin’de bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Çin Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.