St George’s University of London

Lokasyon ikonu Londra - İngiltere
St George’s University of London görseli
St George’s University of London
Lokasyon İkonu Londra - İngiltere
Resmi websitesini incelemek için tıklayınız

Okul Hakkında

Londra’da 250 yılı aşkın eğitim geçmişi ile tıp alanında önde gelen St George’s University of London saygın eğitim kurumlarından biridir. St George’s University of London, eğitim sistemi ile öğrencilerine tıp ve biyomedikal alanlarında eşsiz programlar sunar. St George’s İngiltere’nin tek medikal ve sağlık üniversitesidir.
İngiltere St George’s University of London, eğitim almayı amaçlayan öğrencilerine İngiltere’nin en heyecan verici şehrinde misafirperver ortamı ile mükemmel bir eğitim almalarını sağlamaktadır.
Dünyanın en popüler şehirlerinden olan Londra’da yer alan St George’s University of London öğrencilerine mükemmel eğitim tecrübesi kazandırır.
Üniversitenin amacı öğrencilerine lisans ve lisans sonrasındaki hayatlarına donanımlı bir biçimde hazırlamaktır. Uluslararası öğrencilerine 1. sınıftan itibaren başlayan İngilizce eğitim vermektedir. Eğitimlerdeki sınıf mevcudu, her öğrencinin ders esnasında bireysel destek almasını sağlayacak orandadır.
St George’s University of London ve INTO partnerliği öğrencilere tıp ve biyomedikal alanda dünya standartlarında eğitim almalarını sağlamaktadır. INTO aracılığıyla öğrenciler tıp hazırlık programına dahil olabilir, mezuniyeti itibarıyla farklı ülkelerde de doktorluk yapabileceği bir sertifikasyona sahip olabilir.

Genel Bilgiler

  • Üniversite Tipi Devlet
  • Kuruluş Yılı 1836
  • Eğitim Dili İngilizce
  • Öğrenci Sayısı 3174
  • Yerleşkeler London
  • Dünya Sıralaması THE:201-250

Programlar ve Ücretleri