Studio Cambridge - Sir Laurence Yaz Okulu Hakkında

Sir Laurence Yaz Okulu, Studio Cambridge’in Cambridge University Lucy Cavendish College’da sunduğu yaz okulu programıdır. Lucy Cavendish College, geçmişi 13. yüzyıla dayanan Cambridge Üniversitesi’ nin kolejleri arasında dünyanın en eski ve aynı zamanda da İngiltere'nin en büyük okullarından birisidir. Öğrenciler eğitim aldıkları kolejde yeni arkadaşlar edinme, sosyalleşme ve eğitim alma imkanı bulurlar.

Studio Cambridge Sir Laurence Yaz Okulu haftada 21 saatlik Yoğun İngilizce yaz okulu programı sunmaktadır. Ciddi bir İngilizce eğitimi almak isteyen gençler için en uygun merkezlerden birisidir. Bu yoğun program dahilinde dileyen öğrenciler Yoğun İngilizce yerine haftada 15 saat Genel İngilizce ve haftada 6 saat ise İngiliz üniversite sistemi ve giriş koşulları, üniversite nasıl seçilir vb konularda eğitim alacakları üniversite hazırlık programını da seçebilirler. 

Programlar

Eğitim Verilen Mekan

Üniversite Kampüsü

Yaş Aralığı

12-16

Program Tarihleri

28 Haziran - 09 Ağustos 2020

Program Süresi

2-6 Hafta

Sınıf Mevcudu

16

Okul Öğrenci Kapasitesi

100

Mesafeler

Londra 45 Dk.

En Yakın Havaalanı

Stansted Havaalanı

Konaklama Seçenekleri

Yurt Standart Tek Kişilik / Paylaşımlı Oda

Haftalık Ders Saati

21 Saat

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Her hafta 1 tam gün gezi düzenlenmektedir.

Tam Günlük Geziler

Londra içi Geziler (Buckingham Palace, Big Ben, Covent Garden, British Museum), Warwick Castle, Brighton, Windsor Castle.

Yarım Günlük Geziler

Bulunmamaktadır.

Aktiviteler

Drama oyunları, Futbol, Bowling, Hamur Şekillendirme, Kek Süsleme, Bingo, Karakalem Çalışması, Kurabiye Dekorlama, Basketbol, Voleybol, Frizbi Oyunu, T-shirt Boyama, Cam Boyama

2020 Yaz Okulu Fiyat Listesi

Drama oyunları, Futbol, Bowling, Hamur Şekillendirme, Kek Süsleme, Bingo, Karakalem Çalışması, Kurabiye Dekorlama, Basketbol, Voleybol, Frizbi Oyunu, T-shirt Boyama, Cam Boyama

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  19 Yıllık Deneyim
  20000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

Work and Travel Katılımcılarımızın Dikkatine

Program ana sponsorumuz olan CIEE' nin COVID-19 (Coronavirus) ile ilgili güncellemelerini aşağıdaki linkten takip etmenizi tavsiye ederiz.

https://www.ciee.org/about/blog/covid-19-program-updates-exchange-participants

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.