Yurtdışında Sertifika İçin Ücretsiz Danışmanlık


Okulların resmi temsilcisi olan United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, sunmuş olduğu ‘Yurtdışı Sertifika Programları’ danışmanlık hizmetlerinden dolayı öğrencilerinden hiçbir ek ücret talep etmemektedir. Sunulan Yurtdışı Sertifika Danışmanlık hizmetleri tamamen ücretsizdir. Şeffaf ödeme politikası ile öğrencilerden hiçbir okul ödemesi kabul etmeyen United Towers, öğrencilerin okul ücretlerini resmi faturaları ile okul resmi hesaplarına transfer etmelerini tavsiye etmektedir. Bu hizmet politikası sayesinde öğrenciler, her türlü finansal uyuşmazlıktan korunmuş olurlar.

Dünyanın yirmi farklı ülkesinde 500’den fazla eğitim kurumunun resmi temsilcisi ve English UK, IALC ve QUALITY ENGLISH resmi üyesi olan United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sunmuş olduğu hizmetlerden dolayı katılımcılardan hiçbir ücret almamakta olup ticari gelirini resmi temsilciliğini yapmakta olduğu yurt dışı okullardan sağlamaktadır. Ücretsiz danışmanlık hizmeti ile United Towers öğrencilerine okul tanıtımlarından okul kayıt işlemlerinin yürütülmesine, vize işlemlerinin yürütülmesinden uçak rezervasyonlarına, havaalanı transfer hizmetlerinin ayarlanmasından eğitim süreci desteğine kadar bütün hizmetleri müşterilerine BEDELSİZ olarak sunmaktadır.

YURTDIŞI SERTİFİKA PROGRAMLARINDA EN POPÜLER 6 ÜLKE

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  19 Yıllık Deneyim
  20000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI