Stafford House International - San Francisco Logo

Stafford House International - San Francisco

Amerika / San Francisco

Okulun Resmi Web Sitesini İncelemek İçin Tıklayın

Stafford House International - San Francisco Hakkında

Stafford House International, 1952 yılında kurulan Cambridge Education Group’ un dil eğitimi sunduğu markasıdır. Dil eğitimi alanında 60 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Stafford House School of English, İngiltere ve Amerika'nın önemli öğrenci şehirlerindeki merkezlerinden sonra 2016 yılında da Kanada’ da açtığı okullarla, dil eğitimi, yaz kampları, lise eğitimleri ve üniversiteye hazırlık programları sunmaktadır. Accet, English USA, BPPE, Languages Canada, Cambridge English Language Assessment Authorised Centre ve British Council akreditasyonları bulunan Stafford House aynı zamanda Birleşik Krallık’ ta bulunan dil okullarının eğitim kalitesini geliştirme amacıyla kurulmuş English UK kurumunun da üyesidir.

Stafford House okulları Marketing, Business management ve Project Management alanlarında 4 haftalık sertifika programları sunmaktadır.İngiltere,Amerika ve Kanada'da sunulan bu programlar yıl içerisinde birden fazla başlangıç tarihine sahiptir. 

Deneyimli öğretmenler, lokal sektör liderleri ve yeni girişimcilerden edineceğiniz deneyimler sizi profesyonel hayata hazırlamaktadır. Misafir konuşmacılar, yerel firma ziyaretleri ile desteklenen programın diğer bir katkısı da uluslararası network edinmek.

Programlar

Program İsmi Başlangıç Tarihi Program Süresi Program Ücreti Minimum Dil Seviyesi
Marketing 25 Ocak, 17 Haziran, 9 Eylül, 2 Aralık 4 Hafta 1900 USD ( haftada 20 ders ) Upper-Intermediate
Project Management 25 Şubat, 20 Mayıs, 12 Agustos, 4 Kasım 4 Hafta 2250 USD (haftada 30 ders) Upper-Intermediate
Business Management 2 Ocak, 25 Mart, 17 Haziran, 9 Eylül , 2 Aralık 4 Hafta 2100 USD (haftada 25 ders) Upper-Intermediate

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI