Stafford House International - San Francisco

Lokasyon ikonu San Francisco - Amerika
Stafford House International - San Francisco görseli
Stafford House International - San Francisco
Lokasyon İkonu San Francisco - Amerika
Resmi websitesini incelemek için tıklayınız
Stafford House International - San Francisco genel resmi

Stafford House International - San Francisco Hakkında

Stafford House International, 1952 yılında kurulan Cambridge Education Group’ un dil eğitimi sunduğu markasıdır. Dil eğitimi alanında 60 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Stafford House School of English, İngiltere ve Amerika'nın önemli öğrenci şehirlerindeki merkezlerinden sonra 2016 yılında da Kanada’ da açtığı okullarla, dil eğitimi, yaz kampları, lise eğitimleri ve üniversiteye hazırlık programları sunmaktadır. Accet, English USA, BPPE, Languages Canada, Cambridge English Language Assessment Authorised Centre ve British Council akreditasyonları bulunan Stafford House aynı zamanda Birleşik Krallık’ ta bulunan dil okullarının eğitim kalitesini geliştirme amacıyla kurulmuş English UK kurumunun da üyesidir.

Stafford House okulları Marketing, Business management ve Project Management alanlarında 4 haftalık sertifika programları sunmaktadır.İngiltere,Amerika ve Kanada'da sunulan bu programlar yıl içerisinde birden fazla başlangıç tarihine sahiptir. 

Deneyimli öğretmenler, lokal sektör liderleri ve yeni girişimcilerden edineceğiniz deneyimler sizi profesyonel hayata hazırlamaktadır. Misafir konuşmacılar, yerel firma ziyaretleri ile desteklenen programın diğer bir katkısı da uluslararası network edinmek.

Programlar

Program İsmi Başlangıç Tarihi Program Süresi Program Ücreti Minimum Dil Seviyesi
Marketing 25 Ocak, 17 Haziran, 9 Eylül, 2 Aralık 4 Hafta 1900 USD ( haftada 20 ders ) Upper-Intermediate
Project Management 25 Şubat, 20 Mayıs, 12 Agustos, 4 Kasım 4 Hafta 2250 USD (haftada 30 ders) Upper-Intermediate
Business Management 2 Ocak, 25 Mart, 17 Haziran, 9 Eylül , 2 Aralık 4 Hafta 2100 USD (haftada 25 ders) Upper-Intermediate
Sizden Gelenler
TUĞBA KARA Görseli

Hi (: When struggling with my previous job I decided to go to abroad in order to have some education for a beneficial b...

Stafford House International - San Francisco TUĞBA KARA Konum ikonu Amerika - San Francisco