The Oxford English Centre - Oxford Yaz Okulu Hakkında

The Oxford English Centre 1979 yılından bu yana uluslararası öğrencilere, İngiltere’nin en çok bilinen şehirlerinden Oxford’da İngilizce eğitimi vermektedir. Butik bir anlayışa sahip okul yıl boyu yetişkin öğrencilerine son derece kaliteli ingilizce eğitim programları sunmaktadır. Yaz aylarına özel aynı kampüste aynı eğitim kalitesi ile 14-17 yaş grubu öğrenciler için de yaz okulu programı sunulmaktadır. Bu program özellikle yetişkin bir yakını ile aynı merkezde eğitim almak isteyen genç öğrenciler için çok uygundur.

The Oxford English Centre yaz okulu programı, haftada 15 saatlik İngilizce eğitiminin yanında çeşitli kültürel aktiviteler yapmak isteyen öğrenciler için çok iyi bir seçenektir. Paylaşımlı aile yanı konaklama sunulan bu program sayesinde, öğrenciler Oxford şehrinde, tarihin içinde ve güvenli bir ortamda İngilizce bilgilerini geliştirip İngiliz kültürünü tecrübe etme imkânına sahip olacaklardır

Programlar

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Haftada 1 tam gün gezi düzenlenmektedir, isteyen öğrencilere ekstra ücretle 1 tam gün gezi daha verilir.

Tam Günlük Geziler

Londra, Bath, Stonehenge

Yarım Günlük Geziler

Aktiviteler

El sanatları, Top Oyunları, Basketbol, Dans, Yakar Top, Futbol, Rugby, Film Geceleri, Barbekü, Disko, Moda Şovları, Karaoke, Cam Nehrinde Bot Turu, Oxford Müzeleri ve Kolejleri.

2020 Yaz Okulu Fiyat Listesi

Program / Süre

2 Hafta

3 Hafta

4 Hafta

+ Hafta

Klasik Yaz Okulu

£ 1530

£ 2110

£ 2690

£ 580

* Havaalanı gidiş dönüş transferleri program ücretine dâhil olup Heathrow ya da Gatwick Havaalanlarından pazar günleri varış ve cumartesi günleri ayrılışlar için geçerlidir.

* Müsaitlik olması halinde haftalık 25 GBP fark ile konaklama tek kişilik odaya çevirilebilir.

* Ekstra Pazar gezisi almak isteyen öğrenciler gezi başına 45 GBP ödemelidir.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  19 Yıllık Deneyim
  20000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.